سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

دولت دوازدهم به وعده های خود درخصوص خراسان جنوبی عمل کند - نمایش محتوای اقتصاد مقاومتی

 

 

دولت دوازدهم به وعده های خود درخصوص خراسان جنوبی عمل کند

دولت دوازدهم به وعده های خود درخصوص خراسان جنوبی عمل کند


حجت الاسلام والمسلمین عبادی: دولت دوازدهم به وعده های خود درخصوص خراسان جنوبی عمل کند .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: دولت دوازدهم به وعده های خود درخصوص خراسان جنوبی عمل کند .

حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی 10 خرداد در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس از دولت دوازدهم خواست در چهار سال آینده به وعده های خود در خراسان جنوبی عمل کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه به دلیل رونق نگرفتن کسب و کار در خراسان جنوبی جوانان ما بیکار و مجبور به مهاجرت هستند گفت: هنوز برای دو طرح مهم استان، راه آهن و انتقال آب اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: راههای خراسان جنوبی خصوصا جاده بیرجند - قاین هنوز در وضعیت نامناسبی هستند که اتمام این طرح ها باید تسریع یابد.

حجت الاسلام عبادی گاز رسانی به روستاهای خراسان جنوبی، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی، خرید تضمینی محصولات استراتژیک و توجه ویژه به عشایر را خواستار شد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات مردم در برخی موسسات مالی بدلیل عدم نظارت بانک مرکزی گفت: رئیس جمهور دستور دهد تا بانک مرکزی به تعهدات خود عمل و مشکل مالبختگان را برطرف کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی همچنین با تشکر از مردم خراسان جنوبی برای مشارکت بالا در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها، گفت: مردم خراسان جنوبی همچون همیشه مشارکت بسیار خوبی در انتخابات داشتند، لذا امید می رود که منتخبان ملت در خدمت به مردم و پاسداری از آرمان های انقلاب موفق باشند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیمای خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.