سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

بازگشت به صفحه کامل

دل نوشته ارسالی از امین زینلی

دل نوشته ارسالی از امین زینلی


در سرزمين نورم ، سرزميني كه قطعه اي از بهشت است .

جايي كه عروجگاه ستارگان زميني است به احترامشان كفش هايم را بيرون مي آورم تا پاهايم تبركي اين خاك ها مقدس كه با سرخي خون و سر سبزي ولايت فقيهذ و سپيدي دل پاكي پاك با ختگات همگن شده را احساس كنند تا بدانند روزي در اين جا قدم هايي گذاشته شده كه اكنون ستارگان عرش زمين پايشان است.

زانو مي زنم و با نهايت خضوع و خشوع دو زانو مي نشينم كه پاهايم بدانند كه پاهايي كه در اينجا به زانو در آمده كه اكنون در عرش الهي زانو زده و در حال سجودند . پيشاني ام را بر خاك مي گذارم تا معرفت ، شجاعت ،عشق به رهبري و ايثار را درك كنم و با اعماق وجودم بپذيرم و پستي ، پليدي و رذيلت ها را از ذهن خود دور سازم .

اينجا زمين خاكي است اما دريايي است كه هر چه قدر از آن معرفت ، بصرت ، شجاعت و......  برداری ، هنوز داراي گوهر هاي فراواني است و انگار هيچ چيز از آن کم نشده . اينجا گلستاني است كه سيلي از گل ولاي ، گل هاي آن را پوشانده است اما هنوز عطر دلنواز اين گل هاي معطر فضا را پر كرده و آرامش را به ارمغان آورده است .

اينجا دريايي است  كه گوهرهاي با ارزشش درون صدف ها ، گمنام مانده اند و متاسفانه آن ها را درك نمي كنيم و نمي بينيم و فقط ظاهر صدف ها را نظاره مي كنيم كه اگر درونشان را درك كنيم و با گوش و چشم دلمان بشنويم و بيبينيم و دريابيم ، چه بسا همرنگ آن ها شويم و وجودشان را بفهميم  و از همه مهم تر نورشان را در آينيه دلمان ببينيم.

دل نوشته ها و خاطرات خود را از سفر راهیان نور ارسال کنید تا با نام خودتان در سایت منتشر شود .