سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

دعوت ملت فلسطین به مقاومت در برابر تجاوزگری های رژیم صهیونیستی - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت ملت فلسطین به مقاومت در برابر تجاوزگری های رژیم صهیونیستی

alt

امام جمعه موقت بیرجند ، ملت فلسطین را به مقاومت در برابر تجاوزگری های رژیم صهیونیستی فراخواند .

حجت الاسلام مشرفی امروز در خطبه های نماز جمعه بیرجند، با اشاره به 13 سپتامبر( 22 شهریور ) سالروز امضای قرارداد ننگین اسلو میان سازمان آزادی بخش فلسطین و رژیم صهیونیستی، امضای این قرارداد را خیانت به آرمان مقدس فلسطین در بیرون راندن اسرائیل ازسرزمینهای اشغالی دانست و گفت : این قرارداد اولین چراغ سبزی بود که سازمان آزادی بخش فلسطین به اسرائیل نشان داد و باعث شد سرنوشت فلسطین به دست صهیونیسم بیفتد.

امام جمعه موقت بیرجند به 26 شهریور ماه سالروز کشتار فلسطینیان در اردوگاههای صبرا و شتیلا  اشاره کرد و گفت: رژیم صهیونیستی با کشتار 3 هزار و 300 نفر از پناهندگان فلسطینی، دست به جنایتی زد که وجدان همه انسانها را به درد آورد.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین با اشاره به شروع سال تحصیلی دانشگاهها و حوزه های علمیه،دانشجویان و طلاب را به کسب هر چه بیشتر علم و دانش و الگوگرفتن از امام جعفر صادق (ع) فرا خواند و گفت: علم آموزی ،حقیقت بندگی ، چراغ راه زندگی و پایه و اساس منزلت انسانی است.

حجت الاسلام مشرفی 26 شهریور سالروز میلاد امام رضا(ع) را از مناسبتهای پیش را دانست و افزود: افتخار می کنیم که خراسانی هستیم و امام رضا ( ع ) ولی نعمت همه ما ایرانیان است.

امام جمعه موقت بیرجند همچنین 27 شهریور ماه،روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد محمد حسین شهریار را گرامی داشت.

منبع: معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی