جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برای حضور مردم در انتخابات - نمایش محتوای انتخابات

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برای حضور مردم در انتخابات

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی برای حضور مردم در انتخابات


 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در اطلاعیه ای با دعوت از قشرهای مختلف مردم به شرکت در انتخابات اعلام کرد: انتخابات، تجلی وحدت ، عزت و اقتدار ملی و نمایش مردم سـالاری دینی است.

متن این بیانیه بدین شرح است

مسالۀ انتخابات برای هر کشور و نظامی ، مسالۀ بسیار مهمّی است. انتخابات ، مظهر کامل حضور و انتخاب مردم و اقتدار و امنیت ملی است

مردم با حضور آگاهانه و پرشور خودشان در صحنۀ انتخابات ، مردم‌سالاری واقعی را در این کشور شکل می دهند

آوردگاه ملی 29 اردیبهشت ماه، خط مقدم مبارزه با دشمنان عنود و حسود این انقلاب و آب و خاک است، همانانی که تحمل تعیین سرنوشت و حل مشکلات عمومی و حرکت کشور را به سمت توسعه و پیشرفت براساس مبانی اسلامی توسط مشارکت عمومی مردم در عرصۀ رقابت سالم انتخابات برنمی تابند.

شرکت تک‌تک افراد جامعه در انتخابات، علاوه بر این که یک حق طبیعی و قانونی و تکلیفی اجتماعی و ملی است، بلکه یک وظیفۀ شرعی، اسلامی و الهی است که بر عهده تمامی واجدین شرایط رأی دادن می باشد

برگزاری موفقیت ‌آمیز، پرشور و گسترده انتخابات، موفقیت برای نظام، مردم و مسئولان و از واجبات مهم و فرایض اساسی است.

حضور پرشور طیف‌های گسترده از اقشار و طبقات مختلف جامعه با علایق و سلایق گوناگون در کنار یکدیگر و در صفوف به هم پیوستۀ انتخابات در سراسر کشور و حتی در سفارتخانه ها وکنسولگری های خارج از کشور حکایت از وحدت و اتحاد و همدلی ملی و انسجام اسلامی برای پیشرفت و آبادانی و برقراری عدالت در جامعه دارد.

هر یک رأی ایرانی، یک سیلی محکم بر استکبار جهانی و مشتی بر دهان یاوه گویان و بدخواهان نظام است.

حضور گسترده و آگاهانۀ مردم در پای صندوق‌های رأی، 'رأی به ولایت‌مداری؛ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی'، 'رأی به آرمان های سترگ انقلاب اسلامی، شهدا و امام شهدا'، ' رأی به بی‌اثر بودن نفوذ و حربه های دشمنان زبون انقلاب اسلامی'، ' رأی به ایستادگی و اقتدار، عزت و پیشرفت ملی ایران اسلامی' است.

در آستانۀ 29 اردیبهشت جمعۀ سرنوشت ساز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با دعوت گسترده از عموم مردم با سلایق و علایق مختلف و گروه‌های سیاسی وفادار به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن، می‌خواهد تا با حضوری باشکوه خود در پای صندوق های اخذ رأی دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، با خلق حماسۀ عظیم سیاسی و نمایش حضور و وحدت و همدلی و اتحاد ملی ، با لبیک به ندای مقام معظم رهبری ، بار دیگر، با آرمان‌های والای انقلاب ، نظام جمهوری اسلامی ایران و شهدای گلگون کفن تجدید میثاق کنند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه بیرجند هم در بیانیه ای از مردم شریف خراسان جنوبی برای حضور پرشور در انتخابات فردا  دعوت کرد.

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.