جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از مردم برای حضور باشکوه در مراسم 13 آبان - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از مردم برای حضور باشکوه در مراسم 13 آبان

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان از مردم برای حضور باشکوه در مراسم 13 آبان دعوت کرد.

تظاهرات ضد استکباری سیزدهم آبان ، با فریاد رساتر و بلندتر "مرگ بر آمریکا" صبح چهارشنبه در بیرجند از میدان شهدا به سمت میدان ابوذر ، و در بیش از 30 شهر و شهرستان استان ، حماسی و پرشورتر از قبل برگزار خواهد شد .

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه ای از مردم همیشه در صحنه و استکبارستیز استان دعوت کرد ؛ تا با حضور انقلابی ، گسترده ، متحد و حماسی خود ، در تظاهرات یوم ا... سیزدهم آبان ، ضمن نمایش خشم و نفرت علیه استکبار جهانی ، بر مواضع اصولی خود و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مهر تاییدی مجدد زنند .

پلیس راهنمایی و رانندگی هم به منظور تسهیل در عبور و مرور و جلوگیری از مشکلات ترافیکی ، محدودیتها و ممنوعیتهای ترافیکی سیزدهم آبان را اعلام کرد .

در مرکز استان از ساعت هشت صبح تا پایان مراسم ویژه ی این روز ، توقف و تردد در خیابانهای هفده شهریور ، منتظری ، طالقانی ، مدرس و ارتش که به خیابان شهدا ، میدان شهدا و میدان ابوذر منتهی می شود ؛ ممنوع است .

همچنین پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرد : با توجه به مسدودبودن مسیرهای منتهی به میدان ابوذر از سمت خیابان طالقانی ، مسیر تردد اتوبوس های شرکت واحد از خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید نواب صفوی و مدرس خواهد بود .

منبع : معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی