جهش تولید | جمعه، ۲۲ فروردین ۱۳۹۹

بازگشت به صفحه کامل

دعوت به شرکت گسترده در حماسه سیاسی 22 بهمن ماه و تداوم حرکت عزتمندانه و مقتدرانه در مسیر آرمانهای انقلاب و نظام

دعوت به شرکت گسترده در حماسه سیاسی 22 بهمن ماه و تداوم حرکت عزتمندانه و مقتدرانه در مسیر آرمانهای انقلاب و نظام


حجت‌الاسلام مهاجریان مقدم ،امام جمعه طبس با بیان اینکه همه مسئولان موظفند برای حفظ هویت اسلامی و اصالت انقلاب تلاش و از ایجاد انحراف در مسیر انقلاب جلوگیری کنند گفت: باید مسئولان در راستای عزت، عظمت  و اقتدار ملت و کشور بیش از پیش تلاش کنند.

حجت الاسلام بهشتی فر، امام جمعه موقت بشرویه نیز شرکت پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن  را عامل ناامیدی دشمنان دانست و افزود: همه وظیفه داریم در راهپیمایی 22 بهمن شرکت و حمایت خود از انقلاب و آرمانهای آن را اعلام کنیم.

 حجت الاسلام خزایی امام جمعه نهبندان هم گفت: آمریکاییها که  از عنوان  تمام  گزینه ها روی میز است سخن می گویند ،بدانند که امروز  گزینه روی میز ملت ایران حضور باشکوه در راهپیمایی22 بهمن خواهد بود و در این روز  ملت  ایران یکپارچه ندای مرگ بر آمریکا سر خواهد داد .

 حجت الاسلام اصفهانی ، امام جمعه قاین هم با اشاره به تهدیدات  اخیر رئیس جمهور و وزیر امور خارجه آمریکا گفت : مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن حماسه سیاسی دیگری را رقم خواهند زد و جواب دندان شکنی به آمریکا و هم دستانش خواهند داد.

حجت الاسلام قاسمی پور، امام  جمعه موقت سربیشه نیز گفت: با توجه به یاوه‌گویی‌های مقامات آمریکایی ، امسال باید راهپیمایی 22 بهمن با شکوه بیشتری برگزار شود و همه با شرکت  در این مراسم ثابت خواهیم کرد برای همیشه پای انقلاب ایستاده‌اند.

حجت الاسلام نجمی پور، امام جمعه سرایان هم  با اشاره به مذاکرات ژنو گفت: مذاکرات باید عزتمندانه و مقتدرانه باشد و اگر کسی بخواهد عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را پایمال کند ، ملت ایران در مقابلش خواهند ایستاد .

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس نیز به تشریح دستاوردهای35 ساله انقلاب در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: پیشرفت های صنعتی، پزشکی و هسته ای و پرتاب ماهواره به فضا بخشی از این دستاوردها است و انقلاب اسلامی با توسعه و عمران و ایجاد رفاه در روستاها، کارهای بزرگی انجام شده است.

حجت الاسلام رجایی امام جمعه حاجی آباد هم از طرحهای بهره برداری شده در دهه فجر قدردانی کرد و افزود: امیدواریم این طرحها موجب خیر و برکت برای مردم این شهرستان باشد و مسئولان هم برای رفع محرومیت ها توجه بیشتری کنند.

حجت الاسلام سنجری ،امام جمعهاسدیه نیز با بیان اینکه در مقابل تهدیدات داخلی و خارجی انقلاب همچنان ایستاده ایم گفت: حفظ انگیزه الهی ، وحدت و اتحاد، پیروی از منویات امام  و رهبری و از یاد نبردن شهدا و ایثارگران و دشمن شناسی ، رمز بقای انقلاب اسلامی ایران است.

حجت الاسلام حسینی ، امام جمعه خوسف هم با اشاره به 19 بهمن ، روز نیروی هوایی و قدردانی از خدمات پرسنل نیروی هوایی گفت: نیروی هوایی به عنوان پیشاهنگان بیعت با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ، در حفاظت از کیان ایران اسلامی و توسعه علمی و فناوری کشور خدمات زیادی انجام دادند.

حجت الاسلام مرادی ، امام جمعه نیمبلوک هم با قدردانی از برگزاری جشن های با شکوه دهه مبارک فجر ، شرکت یکپارچه در راهپیمایی 22 بهمن ماه را درسی برای ملت های مسلمان و خاری در چشم آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب دانست .

حجت الاسلام مدنی ، امام جمعه خضری دشت بیاض هم با بیان اینکه ایران اسلامی ، منسجم تر و مقتدرتر از گذشته در مسیر توسعه، پیشرفت  و استقلال پیش می رود گفت: دشمنان هرگز به اهداف پلیدشان در تزلزل و شکست برنامه هسته ای ایران دست نخواهند یافت.

حجت الاسلام شاهبیگی ، امام جمعه آرین شهر هم 22 بهمن  را تجدید بیعتی با امام و رهبری و نشانه اقتدار ، عظمت ، اتحاد و همدلی ملت ایران دانست و افزود: در این روز  تمام سلیقه ها ، جناح ها و اقشار ملت ایران دست در دست هم حضور خواهند یافت .

حجت الاسلام مرتضایی نیا، امام جمعه دیهوک هم  پیروزی انقلاب اسلامی و روز 22 بهمن را روز نمایش وحدت ملی ایرانیان دانست و افزود : یکی از مهمترین درسهای این روز ایستادگی در برابر قدرت های استبدادی است .

حجت الاسلام زمانی ، امام جمعه سه قلعه  هم به رهبری و مدیریت مقتدرانه امام خمینی (ره) قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و افزود: امام راحل از تمام ظرفیت ها و فرصت ها برای پیشرفت و توسعه ایران اسلامی و مبارزه با استکبار استفاده کرد.

حجت الاسلام فلسفی امام جمعه مود هم با تبریک ایام الله دهه فجر ، حضور مردم را در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن یک عمل صالح عنوان کرد و افزود: پیام حضور مردم در این راهپیمایی به دشمنان انقلاب اسلامی این است که آنها از اعماق جان پیرو و دوستدار انقلاب ، امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستند و هرگز دست از آرمانهای انقلاب اسلامی برنخواهند داشت.

امام جمعه قهستان هم با بیان اینکه  در حال حاضرآنچه مهم است حفظ و ادامه آرمانهای نظام و انقلاب است، بر حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد .