جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

دشمن امروز عفاف و حجاب را هدف قرار داده - نمایش محتوای خبر

 

 

دشمن امروز عفاف و حجاب را هدف قرار داده

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته بیرجند  بدترین راه تهاجم رادشمن امروز عفاف و حجاب را هدف قرار داده هدف قرار دادن اعتقادات و ارزش های اسلامی دانست و گفت:  دشمنان اسلام و انقلاب برای رسیدن به این هدف شوم از خانواده ها شروع کردند و به دنبال ترویج پوشش های نامناسب در جامعه هستند.

وی با تأکید بر آگاه سازی نسل جوان نسبت به توطئه های شوم دشمنان، افزود: والدین در خانواده ها با دختران و نوامیس خود نسبت به آگاه سازی فرزندان خود اقدام کنند.

امام جمعه بیرجند با اشاره به واقعه مسجد گوهرشاد، گفت: رضا خان با این اقدام خواست که به مردم مسلط شود و انگلیس بیگانه بوسیله او خواست تا دین و ایمان مردم را خدشه دار کند.

وی با تأکید بر اینکه با عمل به دین و اعتقادات می توان جلوی توطئه های دشمن را گرفت، افزود: اگر طبق دین عمل کنیم مشکلی پیش نمی آید و دشمنان بیشتر بخاطر سستی ایمان عناصر داخلی طمع کار می شوند .

آیت الله عبادی گفت: امروز  ایران با همه مشکلاتی که داشته رو به جلو و با قدرت درحرکت است .

وی افزود: در گام دوم انقلاب باید تمام نقاط ضعف و قوت مان را مورد توجه قرار دهیم چرا که هرجا با ایمان و اعتقاد  جلو رفتیم پیروز بودیم و هرجایی که با تردید و دو دلی ظاهر شدیم شکست خوردیم.