جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

دست پر صدا و سیمای خراسان جنوبی برا‌ی مخاطبانش در ماه مبارک رمضان+مصاحبه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

دست پر صدا و سیمای خراسان جنوبی برا‌ی مخاطبانش در ماه مبارک رمضان+مصاحبه

دانلود

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی با بیان اینکه امسال در ماه مبارک رمضان برنامه‌های تولیدی و تامینی مختلف و متنوعی از صدا ، سیما و فضای مجازی برای مخاطبان رسانه ملی در استان تدارک دیده شده است گفت: ۲۹ هزار دقیقه ویژه برنامه اعم از تولید و تامینی در ۵۹ عنوان از صدا و سیما و فضای مجازی برای مخاطبان پخش خواهد شد که از این ۲۹ هزار دقیقه، ۱۸ هزار دقیقه تولیدی است که بخشی از آن‌ها به صورت زنده پخش می‌شود.
آینه دار با اشاره به اینکه این برنامه‌ها به یاد دو هزار شهید خراسان جنوبی به روی آنتن خواهد رفت افزود: برنامه‌ها و میان برنامه‌هایی با عنوان مکتب شهید سلیمانی نیز برای مردم در این ایام پخش خواهیم کرد.
وی گفت: ماه مهربانی ویژه برنامه افطار و نسیم رحمت ویژه برنامه سحرگاهان ماه مبارک رمضان است که از سیمای استان پخش می‌شوند.
آینه دار افزود: جمع خوانی و ترتیل خوانی قرآن کریم از شبکه استانی و دو سیما هر روز ساعت ۳۰: ۱۰ به صورت زنده پخش می‌شود.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی همچنین گفت: شهر یار در افطار‌ها و نسیم سحری در سحر‌های ماه مبارک رمضان از جمله برنامه‌های رادیویی و سخنرانی مذهبی، تولید و پخش مستند‌هایی در خصوص فرهنگ انفاق و دستگیری از نیازمندان نیز از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای خراسان جنوبی است.
وی افزود: برای اجرای موفق طرح‌ها و پویش‌های استان همچون رزمایش کمک مومنانه و مواسات و پویش مهربانی هم پشتیبانی و اطلاع رسانی خواهیم کرد.