جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

دستی برای گرفتن - نمایش محتوای خبر

 

 

دستی برای گرفتن

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی ، رویکرد اصلی این برنامه تاکید بر مباحث فرهنگی در جهت پیشگیری، درمان و صیانت از مددجویان است. در واقع مباحث اصلی کارشناسی برنامه در راستای اجرای طرح "یاریگران زندگی" شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در سه محور پیشگیری و فرهنگی، درمان و کاهش آسیب و صیانت از بهبود یافتگان طراحی شده است.

در این برنامه، گفتگوی بین مجری و کارشناس، در مکانی خارج از استودیو انجام می شود. از لوکیشن هایی نظیر محیط های کارگری، دانشجویی، ورزشی، دبستانی و دبیرستانی، محیط های تولید و کارآفرینی، مکان‌های عمومی همچون پارک ها، همایش های خانوادگی و یا حتی کمپ های ترک اعتیاد، جهت مباحث کارشناسی استفاده می‌شود.

 در راستای ارائه غیر مستقیم محتوای برنامه، مجری و کارشناس با دوربین ارتباط برقرار نکرده و یکدیگر را مخاطب قرار خواهند داد و بیننده گفتگویی باورپذیر و مستند را شاهد خواهد بود. این گفتگو ها به مدت 20 دقیقه و در پنج بخش مجزا انجام می شود.

داوود شیخ تهیه‌کننده و کارگردان این مجموعه است وعوامل تولید این مستند عبارتند از: تصویربرداران علی شریفی و محمد مهربان ، دستیار تهیه و صدابردار مهدی جهانبانی ، مجری کارشناس زاهد زرگر ،  تدوین سعید پرمچی ، طراح چهره ها جابر محمدی پور،  ترانه سرا فاطمه حسینی فر، آهنگساز هادی محسن زاده ، میکس و مسترینگ احمدرضا شهدادی ، خواننده هادی روسی ، بازیگران تیتراژ : محمد تقی کاظمی ، حانیه غلامی ، فاطمه زهرا کریم .

هماهنگی سیما جواد تقوی و مریم دیمه ور، پشتیبانی فنی محمد کدخدا و زهرا حسینی ، ترابری مرتضی بیدسکی وامید رمضانی