سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری محتکر روغن در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری محتکر روغن در بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان گفت: مأموران اطلاعاتی به دست آوردند دستگیری محتکر روغن در بیرجندکه مدتی است کامیون‌های بار مواد خوراکی (روغن) به یک انبار در حاشیه شهر منتقل و دپو می‌شود که محل انبار شناسایی و تیمی متشکل از پلیس آگاهی و بازرسی سازمان صنعت و معدن و تجارت با هماهنگی مقام قضائی، انبارشناسایی شده را بازرسی کردند.
سرهنگ شجاعی نسب افزود: در بازرسی از این انبار ۷ تن و ۵۲۰ کیلوگرم انواع روغن نباتی در قالب حلبی‌های ۱۶ کیلوگرمی کشف شد که کارشناسان ارزش بار احتکار شده را بیش از ۵۰ میلیون تومان برآورد کردند.
وی گفت: اسناد و مدارک مالک انبار بررسی و مشخص شد اخیراً فروشی از انبار صورت نگرفته است که از متهم به اتهام احتکار و نگهداری اجناس بدون مجوز‌های قانونی تحقیق شد و پرونده پس از تکمیل، برای صدور حکم به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان افزود: مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی با توجه به ایام پایانی سال در پی نوسان قیمت‌ها در بازار و احتمال سوء استفاده افراد فرصت طلب و سود جو، اقدامات مقابله‌ای و نظارتی خود را تشدید کرده است.