جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

دستگیری سارق سابقه دار احشام در طبس - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارق سابقه دار احشام در طبس

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، جانشین انتظامی استان گفت: با دریافت گزارشی مبنی بر سرقت احشام در يكي از روستاهای حاشیه شهر طبس موضوع به صورت ويژه پیگیری و شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار مأموران پلیس قرار گرفت.

 سرهنگ سعید دادگر افزود: مأموران پليس با بررسی محل سرقت متوجه شدند كه احشام مسروقه با یک خودروی سنگین منتقل شده اند كه بلافاصله موضوع به سایر شهرهای اطراف نیز اطلاع داده شد.

وی گفت: تحقیقات مأموران حاکی از این بود که خودروی حامل احشام سرقت شده از شهرستان طبس خارج شده و در یکی از شهرهای اطراف در حال تردد است که بلافاصله اقدامات پلیسی انجام و خودرو توقیف شد و مأموران سارق احشام را در کمتر از 24 ساعت دستگیر کردند. 

سرهنگ دادگر افزود: سارق 33 ساله كه از مجرمان سابقه دار است در بازجویی‌ های اولیه منکر هرگونه ارتکاب جرمی بود اما در مواجه با مستندات پلیس به سرقت احشام از روستاي دشتغران شهرستان طبس اعتراف کرد و 62 رأس از احشام سرقتی کشف شد. 

وی ارزش احشام مسروقه را 4 میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد و تحقیقات برای دستگیری سایر همدستان احتمالی وی ادامه دارد.