سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۲ خرداد ۱۴۰۰

دستگیری سارقان خودرو در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگیری سارقان خودرو در بیرجند

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، جانشین فرماندهی انتظامی استان گفت: 16 اردیبهشت با اعلام مرکز فوریتدستگیری سارقان خودرو در بیرجند های پلیسی 110 مبنی بر سرقت خودروی پراید در بلوار شعبانیه شهرستان بیرجند، مأموران به محل مراجعه و موضوع را بررسی کردند.
سرهنگ سعید دادگر افزود: با حضور مأموران در محل سرقت فردی مراجعه و بیان کرد خودروی پراید خود را در خیابان پارک کرده و پس از گذشت یک روز و مراجعه به محل خودرو متوجه سرقت خودرو شده است.
جانشین انتظامی خراسان جنوبی افزود: مأموران با بررسی اطلاعات موجود و بررسی صحنه سرقت سرنخ هایی به دست آوردند و در بررسی های انجام شده به 2 سارق سابقه دار مشکوک شدند و آن ها را تحت نظر قرار دادند.
وی گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی دو متهم شناسایی شده را دستگیر و خودروی سرقتی را از آنان کشف کردند که متهمان با حضور در پلیس آگاهی به سرقت خودرو اعتراف کردند.
سرهنگ دادگر با بیان این که متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا تحویل شدند، افزود: شهروندان با تجهیز وسایل نقلیه خود به تجهیزات ایمنی از به سرقت رفتن اموال خود پیشگیری کنند و در صورت مواجهه با هر گونه موارد مشکوک مراتب را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.