رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

دستگيری زندانی بند باز با کشف314 گرم شيشه و هروئين - نمایش محتوای خبر

 

 

دستگيری زندانی بند باز با کشف314 گرم شيشه و هروئين

زندانی بند باز با کشف314 گرم شيشه و هروئين دستگیر شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سربيشه از کشف 298 گرم هروئين و 16 گرم شيشه خبر داد.

 سرهنگ علیرضا فولادی، فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه در تشريح اين خبر گفت: مأموران انتظامی شهرستان با کسب خبري مبنی بر حمل و انتقال مواد مخدر توسط سوداگران مرگ، بلافاصله مأموران بررسي موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

سرهنگ علیرضا فولادی افزود: با انجام تحقيقات ميدانی و رصد شبانه روزی مخفی گاه متهمان شناسايی و در عملیات ضربتی توسط مأموران دستگير و 298گرم هروئين و 16 گرم شيشه از آنان کشف شد.

وی گفت: در این عملیات دو متهم دستگیر که یکی از آنان زندانی بند باز بود که به همراه مواد كشف شده به مراجع قضائی معرفي و از آنجا روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان سربيشه افزود: مبارزه با پديده شوم مواد مخدر با جديت از سوی پليس دنبال مي شود و با توجه به نقش بی بديل شهروندان در دستاوردهای پليس، ضروری است همكاری های آنان در اين زمينه، بيش از گذشته با مأموران پليس تداوم يابد.

سرهنگ علیرضا فولادی اظهار کرد: از طريق ارائه گزارشات شهروندان درباره اقدامات افراد سودجو از طريق تلفن 110، بستر گسترش اين پديده شوم در سطح جامعه از بين رفته و محيطی ناامن تر از گذشته، براي فعاليت های شوم و نابهنجار سوداگران مرگ فراهم شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان صدا و سیمای خراسان جنوبی