جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

دستاورد - نمایش محتوای صدا

 

 

دستاورد

تهیه کنند گی برنامه دستاورد  را « زهرا بهروزی فر  » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : رضا محمد دوست 

نویسنده  : زهرا بهروزی فر  

گزارشگر : فاطمه برهانی

نریتور: سمیرا عاطفی فر

 

در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی، دستاوردهای گوناگون در عرصه های مختلف داخلی و خارجی متکی به معنویت این نظام الهی از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف غربی و شرقی، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز به عظمت آن اذعان داشته اند. بی تردید تداوم اين همه نيز، همچون گذشته، تنها و تنها در گروی خودباوری، همدلي، مشاركت عمومي و حضور فعال آحاد مردم در تمامي عرصه هاي سازندگي و توسعه كشور و خنثي سازي توطئه دشمنان ميسر خواهد بود.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای «تبیین بخشی از دستاوردهای نظام در استان خراسان جنوبی» اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «دستاورد» نموده است.

برنامـه  دستاورددر ایام دهه فجر جایگزین برنامـه "پرسمـان" خواهد بـود و هدف اصلی آن " انعکاس دستاوردهای نظام در استان خراسان جنوبی" است. این دستاوردها بیشتر در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... مدنظر است. به همین منظور از ادارات شاخص استان که عملکرد خوبی پس از پیـروزی انقلاب اسلامـی داشتـه اند، دعوت به عمل می آید. مدیران کل این دستگاه ها به همراه معاونین خود در برنامه حضور داشته و درخصوص دستاوردهای نظام در حوزه تحت مدیریتشان طی سالیان اخیر، توضیحاتی ارائه می کنند.

گزارش مردمی از خدمات اداره مربوطه تهیه و پخش می شود و نظرات مردمی درخصوص عملکرد نظام در آن بخش بیان می شود. نریشن هایی نیز در مورد فعالیت آن اداره پخش خواهد شد. موسیقی های باکلام و بیکلام از دیگر بخش های برنامه می باشد.

لازم به ذکر است در این برنامه به دستاوردهای نظام، فارغ از دولت های مختلف در عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی پرداخته خواهد شد.

مدت زمان برنامه دستاورد 33دقیقه است ودر ایام الله دهه فجر تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید درروزهای غیر تعطیل  ساعت 8:20 وجمعه ها ساعت 12:10 شنونده  این برنامه باشید.

سال تولید: 1396