سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

دستاورد - نمایش محتوای صدا

 

 

دستاورد

تهیه کنندگی برنامه «دستاورد» را «ملیحه کاوسی» بر عهده دارد و سایر عوامل تولید بدین شرح است:

مجری: مسعود حسنی

نویسنده: زهرا بهروزی فر

گزارشگر:  محمدحسین اشرف زاده

نریتور : الهام نیک بین

صدابردار: هانیه پیرامی

در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی، دستاوردهای گوناگون در عرصه های مختلف داخلی و خارجی متکی به معنویت این نظام الهی از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف غربی و شرقی، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز به عظمت آن اذعان داشته اند. بی تردید تداوم اين همه نيز، همچون گذشته، تنها و تنها در گروی خودباوری، همدلي، مشاركت عمومي و حضور فعال آحاد مردم در تمامي عرصه هاي سازندگي و توسعه كشور و خنثي سازي توطئه دشمنان ميسر خواهد بود.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی نیز به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای «تبیین بخشی از دستاوردهای نظام در استان خراسان جنوبی» اقدام به تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان «دستاورد» نموده است.

بررسی این دستاوردها بیشتر در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... مدنظر است و به همین منظور از ادارات شاخص استان که عملکرد مناسبی پس از پیـروزی انقلاب اسلامـی داشتـه اند، دعوت به عمل می آید. مدیران کل این دستگاه ها به همراه معاونین خود در برنامه حضور داشته و درخصوص دستاوردهای نظام در حوزه تحت مدیریتشان طی سالیان اخیر، توضیحاتی ارائه می کنند.

گزارش مردمی از خدمات اداره مربوطه تهیه و پخش می شود و نظرات مردمی درخصوص عملکرد نظام در آن بخش بیان می شود. نریشن هایی نیز در مورد فعالیت آن اداره پخش خواهد شد. موسیقی های باکلام و بیکلام نیز از دیگر بخش های برنامه می باشد.

مدت زمان هر برنامه 35 دقیقه است و تعداد 10 برنامه از تاریخ 11 لغایت 21 بهمن ماه (به جز روز جمعه 15 بهمن ماه) پخش خواهد شد. شما هم استانی های عزیز می توانید برنامه «دستاورد» را در ساعت 08:20 از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) بشنوید. 

سال تولید: 1395