جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

دستاورد - نمایش محتوای صدا

 

 

دستاورد

Loading the player...
دستاورد

از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي، قدرتهاي جهاني همواره تلاش داشتند تا با مانع تراشي هاي فراوان همچون تحميل جنگ هشت سال، انجام اقدامات تروريستي و تحريم ها، حرکت ملت ايران را متوقف کنند و انقلاب اسلامي را به زانو در آورند و ملت را پشيمان کنند. اما با وجود همه اين چالش ها، نظام اسلامي راه خود را با قوت ادامه داده و بر آنها غلبه کرده است.( بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ 14 بهمن 1390).

دهه فجر، فرصتی است ارزشمند برای معرفی و انعکاس دستاوردهای نظام به مردم. به همین سبب شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی در ایام الله دهه مبارک فجر ویژه برنامه «دستاورد» را تولید و پخش خواهد کرد.

رویکرد اصلی ویژه برنامه دستاورد «انعکاس دستاوردهای نظام در استان خراسان جنوبی» است. این دستاوردها بیشتر در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... مدنظر است. به همین منظور از ادارات شاخص استان که عملکرد خوبی پس از پیروزی انقلاب اسلامی داشته اند دعوت به عمل می آید.

مدت زمان این ویژه برنامه 35 دقیقه است و به صورت میزگرد اداره می شود. مهمانانی از یک دستگاه خاص در برنامه حضور دارند و محور گفتگو بررسی عملکرد دستگاه در طول انقلاب اسلامی و به ویژه در سال های اخیر است. مسئولین اهم برنامه ریزی و چشم انداز آینده خود را نیز مطرح می کنند.

گزارش مردمی از خدمات اداره مربوطه تهیه و پخش می شود و نظرات مردمی درخصوص عملکرد نظام در آن بخش بیان می شود. نریشن هایی نیز در مورد فعالیت آن اداره پخش خواهد شد. موسیقی های باکلام و بیکلام، حماسی و ملی، از دیگر بخش های برنامه می باشد.

تولید و پخش ویژه برنامه دستاورد، به تعداد 9 قسمت، از تاریخ 12 بهمن ماه آغاز شده و تا 21 بهمن ماه ادامه خواهد داشت که همه روزه - به جز جمعه 16 بهمن -  راس ساعت 8:20 از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی ویژه برنامه دستاورد را «ملیحه کاوسی» برعهده دارد.

نویسنده، مجری و گزارشگر «زهرا بهروزی فر» و نریتور برنامه «بهنام عباسیان» است.