سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

دستاورد - نمایش محتوای صدا

 

 

دستاورد

Loading the player...
دستاورد

دهه فجر ، ‌سرآغاز طلوع اسلام ، ‌خاستگاه ارزش های اسلامی ، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته و در تاریخ ایران ، نقطه ای تعیین کننده و بی مانند به شمار می رود .

دهه فجر ،  فرصتی است مغتنم برای معرفی و انعکاس دستاوردهای نظام به مردم و به ویژه نسل جوان . به همین سبب شبکه استانی صدای مرکز خراسان جنوبی در ایام الله دهه مبارک فجر ویژه برنامه « دستاورد » را تولید و پخش خواهد کرد .

رویکرد اصلی ویژه برنامه دستاورد « انعکاس دستاوردهای نظام در استان خراسان جنوبی ، معرفی عملکرد برخی ادارات شاخص و مهم استان » است .

برنامه به صورت میزگرد اداره می شود . مهمانانی از یک دستگاه خاص در برنامه حضور دارند و محور گفتگو بررسی عملکرد دستگاه در طول انقلاب اسلامی و به ویژه در سال های اخیر است . مسئولین همچنین بخشی از برنامه ریزی و چشم انداز آینده خود را نیز در برنامه مطرح می کنند . تهیه و پخش گزارشی از عملکرد دستگاه مربوطه همراه با طرح دیدگاه های مردمی در این رابطه نیز در برنامه پیش بینی شده است .

پخش ویژه برنامه دستاورد از 11 بهمن ماه آغاز شده و تا 21 بهمن ماه ادامه خواهد داشت که همه روزه - به جز جمعه 17 بهمن -  راس ساعت 08:20 از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش می شود .

تاریخ تولید: 1393

تهیه کنندگی این برنامه را « ملیحه کاووسی » بر عهده دارد . مجری برنامه « مسعود حسنی » است . نویسنده ،  گزارشگر و صدابردار برنامه « زهرا بهروزی فر » است .جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
ارائه گزارش عملکرد و بیان دستاوردها و خدمات و... م .ی ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ۰۸:۱۹

م .ی
ارائه گزارش عملکرد و بیان دستاوردها و خدمات و برنامه ریزی های آینده خوب هست . ولی کاش حداقل در هر برنامه یکی از موضوعاتی که مرتبط با دستگاه است و هنوز به هر دلیلی انجام نشده و به ثمر نرسیده را هم پیگیری کنید .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱۴ ۰۸:۱۹