جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

در گام دوم انقلاب، کشور باید از تفکرات بیگانه تطهیر شود - نمایش محتوای خبر

 

 

در گام دوم انقلاب، کشور باید از تفکرات بیگانه تطهیر شود

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در ارتباط ویدئو کنفرانسی با رئیس شورای سیاستدر گام دوم انقلاب، کشور باید از تفکرات بیگانه تطهیر شود گذاری ائمه جمعه با نمایندگان ولی فقیه در استان‌ گفت: باید درگام دوم انقلاب و بعد از چهل سال تجربه، طرح، تبلیغات و نصیحت‌ها به گونه‌ای انجام شود که در میان مدت کشور از تفکر بیگانه تطهیر شود ، البته در دراز مدت هدف همان است که همگان در راستای اهداف والای انقلاب گام بردارند.
وی افزود: امروز نسل سوم و چهارم در سایه ایمان و رهبری داهیانه رهبر حکیم انقلاب باعشق و معنویت در میدان حضور دارند لذا باید فکری اساسی برای نجات جامعه بشری از زیر سلطه وحشیانه لیبرال دموکراسی غرب آن هم بعد از این همه رسوایی که به بار آوردند که همان پیام اصلی انقلاب برای نجات بشر است بشود.
نماینده، ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه جامعه ما با حرکت زیبا و عالمانه‌ای که آغاز کرده زمینه ساز ظهور حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه شریف خواهد بود گفت: جای بسی خوشبختی است که در سایه رهبری های رهبر فرزانه و حکیم انقلاب و ایمان، مردم قبل از همه در صحنه بودند و هستند و همچنان مشکلات را پشت سرگذاشتند و سرافراز بیرون آمدند از این مشکل ویروس منحوس کرونا هم سرافراز بیرون خواهند آمد.
آیت الله عبادی گفت: مسائل اقتصادی جهش در تولید و توزیع صحیح، حضور مردم و همکاری و ایثار، مواسات‌ها یا همان حرکت‌های مومنانه و تشکیل قرارگاه آن یک ضرورت است.
وی افزود: جایگاه سیاست گذاری ائمه جمعه در مواجه با ویروس منحوس کرونا باید به گونه‌ای باشد که قشر‌های متوسط و کم درآمد آسیب نبییند و زمین گیر نشوند.
نماینده، ولی فقیه در استان همچنین در دیدار فرمانده نظامی ارشد آجا با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران در هر زمان که حادثه و بحرانی در کشور پیش آمد، در صف اول خدمت به مردم بوده است، گفت: همانطور که شما در شرایط مختلف در کنار مردم هستید، مردم هم هیچ وقت شما را تنها نمی‌گذارند و این یک محبت دوطرفه است.
امیر سرتیپ دوم محمودی فرمانده نظامی ارشد آجا در استان نیز رزمایش مدافعان سلامت، ویزیت رایگان و تأمین اقلام بهداشتی روستا‌های کم برخوردار را از جمله برنامه‌های هفته ارتش در خراسان جنوبی عنوان کرد.