رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۸

درخشش شبکه خاوران در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها - نمایش محتوای خبر

 

 

درخشش شبکه خاوران در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها

شبکه خاوران در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها درخشید.


«جایزه بهترین تصویر برداری»، «بهترین نوازندگی مقامی» و طرح برگزیده پژوهشی «تحلیل محتوای اخبار سیمای استانی» در نوزدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان ها به صدا و سیمای خراسان جنوبی تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز خراسان جنوبی، جایزه بهترین تصویر برداری به «برنامه عطر آبادی» با تهیه کنندگی محمد عبداللهی و تصویربرداری احسان عمیدیان در بخش گزارشی، جایزه «بهترین نوازندگی مقامی» به غفور محمد زاده کارشناس موسیقی مرکز و رتبه دوم در بخش تحلیل محتوا به پژوهش «تحلیل محتوای اخبار سیمای استانی » به پژوهشگری محمد اژدری، تعلق گرفت.

همچنین قطعه موسیقی «صمدا» حائز رتبه برتر در بخش موسیقی محلی شد و تله فیلم «یکی مثل من» با تهیه کنندگی علی خزائی فرید و کارگردانی سینا خزائی فرید توانست به بخش مسابقه جشنواره راه یابد.

 در بخش ارزیابی های سالانه در بین معاونت های صدای مراکز نیز صدای مرکز خراسان جنوبی حائز رتبه دوم در بین مراکز استانها و شایسته تقدیر اعلام شد.

خاطر نشان می شود 5 اثر پژوهشی، 23 برنامه در حوزه صدا، 16 اثر در حوزه خبر و 6 اثر موسیقی از تولیدات مرکز نیز به بخش داوری جشنواره راه یافت که نسبت به جشنواره قبل، از رشد چشمگیری برخوردار بوده است.

منبع: دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای خراسان جنوبی