سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۴ تیر ۱۴۰۰

خلق حماسه سیاسی قدرت چانه ‌زنی را در سطح بین ‌المللی افزایش می‌ دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

خلق حماسه سیاسی قدرت چانه ‌زنی را در سطح بین ‌المللی افزایش می‌ دهد

حضور مردم در پای صندوق های رأی قدرت چانه زنی نظام را در عرصه بین الملل افزایش داده و تهدید های دشمنان را خنثی می کند.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی امام جمعه بیرجند پس از اینکه برگ رأی خود را در صندوق انداخت، گفت: پیش بینی می شود حضور مردم خراسان جنوبی در پای صندوق های رأی از مشارکت 90 درصدی برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه انتخابات حق همه ما است، افزود: خدا این حق را برای ابراز نظر و فکر به ما مردم داده و این حق ما است که برای حفظ آرمان های امام و شهدا به وظیفه خود عمل کنیم.

امام جمعه بیرجند با اشاره به اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات دشمنان را برای همیشه نا امید می کند، گفت: استکبار جهانی می داند که این انقلاب پشتیبانی نظام اسلامی است و طبیعی است که آنها برای کم رنگ کردن حضور مردم تلاش کنند اما مردم جمهوری اسلامی ایران همانند همیشه پشت سر ولایت فقیه و رهبرشان در خدمت اسلام هستند.

رضایی تاکید کرد: مردم خراسان جنوبی هر چه سریع تر پای صندوق های رأی بیاند و از این فرصت نهایت استفاده را ببرند چراکه حضور پرشور مردم در عرصه انتخابات چشم دشمنان را کور کرده و آن هار ا برای همیشه مأیوس خواهد کرد.

وی خطاب به نامزدهای ریاست جمهوری گفت: آنها باید یدانند که در پایان تنها یک نفر انتخاب شده، پس بنابراین باید خودشان را ملزم به رعایت قانون و تبعیت از آن بدانند.

رضایی افزود: تمام اقوام ایران اسلامی جلوتر از این که خودشان را به عنوان اقوام مختلف و متمایز بشناسند به عنوان مسلمانان در ایران می ‌شناسند و در پای صندوق‌ های رأی حضور حداکثری دارند.

امام جمعه بیرجند گفت: حضورمردم یک پیام برای سیاست مداران مستکبر دنیا دارد که مردم ایران پشت سر این ولایت و نظام در تمام شرایط هستند.

رضايي حضور قوي مردم در انتخابات را زمينه ساز شكست توطئه هاي دشمنان عنوان كرد و افزود: انقلاب اسلامي ايران با اراده مردم آغاز شد و ادامه پيدا كرده و هيچكس نمي تواند نظر خود را به اين نظام تحميل كند.

امام جمعه بيرجند ايران اسلامي را پيشتاز الگوي بيداري اسلامي در جهان عنوان كرد و گفت: دشمنان تلاش مي كنند نور اين انقلاب را خاموش كنند.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار خراسان جنوبی