سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲ تیر ۱۴۰۰

خلبان - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

خلبان

Loading the player...

 

معمولا اغلب بچه ها از همان دوران کودکی (حتی گاهی پیش از اینکه وارد مدرسه بشن) به شغل آینده شون فکر می کنن و در مورد اون هم با بزرگترها صحبت می کنن. اونها در انتخاب شغل به اطرافیان خودشون (مثل: پدر، مادر، عمه، عمو، دایی، خاله و ... ) نگاه میکنن و از اونها الگو می گیرن.

اغلب پسر بچه ها از همان دوران کودکی علاقه زیادی به هواپیما دارن و یکی از آرزوهاشون هم اینه که بتونن خلبان یه هواپیمای واقعی بشن.

جیغیل پسر کوچولوییه که به همراه مامان بزرگ، بابابزرگ، مامان و باباش میخواد به زیارت امام رضا (ع) بره و چون مسافت شهرشون تا مشهد خیلی زیاده، اونها باید با هواپیما به این مسافرت برن. برای همین هم همگی در فرودگاه حاضر میشن.

قبل از سوار شدن به هواپیما، آقای خلبان به مسافران خوشامد میگه و همه به او احترام میذارن. وقتی هواپیما آماده پرواز میشه کار آقای خلبان هم شروع میشه و او با دفت و حواس جمع و تجربه و مهارتی که داره هواپیما رو کنترل می کنه، آخه آقای خلبان حسابی درس خونده، در امتحانات زیادی شرکت کرده و ورزشکار و قویه.

جیغیل هم با دیدن آقای خلبان در این مسافرت، تصمیم می گیره در آینده خلبان بشه. برای همین هم تصمیم می گیره خوب درس بخونه، کلی ورزش کنه تا تنی سالم داشته باشه و خوش اخلاق هم باشه تا در آینده یک خلبان خوب و قابل بشه.