جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

خطبه های نماز عید فطر - نمایش محتوای رمضان

 

 

خطبه های نماز عید فطر

Loading the player...

تهیه کنندگی ویژه برنامه «خطبه های نماز عید فطر» را «غلامرضا شاهانی» بر عهده دارد. سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از:

تصویربردار: غلامرضا شاهانی، علیرضا براتی

تصویربردار هوایی: حسین امیرآبادیزاده

صدابردار: امیر زارعی

تدوینگر: طاهره نوکی

سنت برگزاری نماز عید فطر که در دنیای اسلام از اهمیت خاصی برخوردار است و نماد وحدت و یکپارچگی امت اسلام به شمار می رود؛ از سال اول هجری آغاز گردید و سنت موکده می‌باشد، زیرا پیامبر اکرم (ص) پیوسته آن را انجام داده و به مردان و زنان می فرمودند که برای ادای آن از شهر بیرون روند. بندگان مؤمن و پرهیزکار خداوند با برآمدنِ اولین اشعه های زیبای خورشید، مهیّای برگزاری نماز پرشکوه عید می شوند. شکوه و عظمت نماز عید دل های مؤمنان را جلا می بخشد و دشمنان اسلام را خوار و ذلیل می سازد.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی به منظور بهره مندی عموم مخاطبین از خطبه های نماز عید سعید فطر، نسبت به ضبط و پخش این مراسم اقدام خواهد کرد.

در این ویژه برنامه خطبه های نماز عید سعید فطر که توسط حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده محترم ولی فقیه در خراسان جنوبی ایراد خواهد شد؛ ضبط و پخش می شود.

مدت زمان ویژه برنامه «خطبه های نماز عید فطر» 30 دقیقه است و شما بینندگان عزیز می توانید در ساعت 16:20 روز عید سعید فطر (5 تیرماه) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی (خاوران) بیننده این برنامه باشید.

سال تولید: 1396