رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

خطبه های نماز عید قربان - نمایش محتوای صدا

 

 

خطبه های نماز عید قربان

Loading the player...
خطبه های نماز عید قربان

عيد قربان یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است. این عید، در واقع جشن تقرب به درگاه خداوند و بازگشت انسان به مقام تقرب الهي است که اين معنا، جز در سايه بريدن از همه تعلقات دامن گير و رَستن از همه وابستگي هاي نارواي دنيايي به انجام نمي رسد.

برای این عید بزرگ مسلمین، اعمالی بیان شده که از آن جمله، اقامه نماز عید قربان است و چه زیباست شکوه همدلی و وحدت و یکپارچگی مسلمانان در اقامه این نماز.

در آیین باشکوه نماز عید قربان که در ساعت 06:30 روز دوشنبه (22 شهریورماه) با حضور مومنان خداجو در محل مسجد امام حسین (ع) شهر بیرجند برگزار خواهد شد؛ مرد و زن، پیر و جوان و حتی کودکان و نوجوانان حضور خواهند داشت تا برای اقرار بندگی خود، بار دیگر شانه به شانه هم در برابر معبودشان، نماز به پای دارند و با شنیدن خطبه های نماز عید، به فیض هرچه بیشتر نائل آیند.

شبکه استانی صدای خراسان جنوبی به منظور بهره مندی عموم مخاطبین از خطبه های نماز عید قربان که توسط حجت الاسلام والمسلین سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در استان ایراد خواهد شد؛ این مراسم را ضبط و پخش خواهد کرد.

مدت زمان برنامه 30 دقیقه است و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت ؟ روز دوشنبه ( مورخ 22 شهریورماه)، شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) باشید.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی و صدابرداری این برنامه را «سیدمهدی ابراهیمی» بر عهده دارد.