جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

خطبه های نماز عید قربان - نمایش محتوای صدا

 

 

خطبه های نماز عید قربان

Loading the player...
خطبه های نماز عید قربان

عید قربان، عید یکتا پرستی و بندگی است، هنگامه ای خجسته که در آن مسلمانان با رهایی از وابستگی های مادی، عبودیت و دلدادگی خود را به یکتای بی همتا نشان می دهند و در برابر شیطان و خواسته های نفسانی خویش ایستادگی می کنند. برای این روز که از جمله بزرگترین اعیاد مسلمانان است، اعمالی بیان شده که از آن جمله، اقامه نماز عید قربان است و چه زیباست شکوه همدلی و وحدت و یکپارچگی مسلمانان در اقامه این نماز .

در آیین باشکوه نماز عید قربان که در ساعت 7:00 بامداد روز پنجشنبه 2 مهر ماه با حضور مومنان خداجو در محل مصلی المهدی (عج) شهر بیرجند برگزار شد؛ مرد و زن ، پیر و جوان و حتی کودکان و نوجوانان حضور داشتند تا برای اقرار بندگی خود ، بار دیگر شانه به شانه هم در برابر معبودشان، نماز به پای دارند و با شنیدن خطبه های نماز عید، به فیض هرچه بیشتر نائل آیند.

به منظور بهره مندی عموم مخاطبین از خطبه های نماز عید قربان که توسط حجت الاسلام و المسلین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند در محل مصلی المهدی (عج) بیرجند ایراد شد ؛ شبکه استانی صدای خراسان جنوبی این خطبه ها را ضبط و پخش خواهد کرد .

بخش اصلی این ویژه برنامه پخش خطبه های نماز عید قربان است . در این برنامه با مردمی که در اقامه نماز حضور دارند نیز مصاحبه خواهد شد و حال و هوای آنان در این روز عزیز را منعکس خواهد کرد .

مدت زمان برنامه 30 دقیقه است و شما هم استانی های عزیز می توانید در ساعت 16:00 روز پنجشنبه ( مورخ 2 مهر ماه ) ، شنونده این برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی ( خاوران ) باشید .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگی و صدابرداری این برنامه را «محمد حسین برهانی» بر عهده دارد .