جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

خطبه های نماز عید فطر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خطبه های نماز عید فطر

Loading the player...

بخوان! به شکرانه توحید. بخوان! به شکرانه این عید! بخوان، به پاس سرافرازی ‏ات در بندگی و خاکساری حضرت حق (جلّ جلاله)، بخوان: اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبرِیآءِ وَ الْعَظَمَةِ، وَ اَهْلَ الْجُودِ وَ الْجَبَرُوتِ،... أَسْئَلُکَ بِحَقِّ هذَا الْیَومِ الَّذی جَعَلْتَهُ لِلْمُسْلِمینَ عیدا .... .

نماز عید فطر اجتماع بزرگ مسلمانان و نماد عظمت و شکوه امت اسلامی است که از بعد عبادی ، سیاسی و اجتماعی حائز اهمیت ویژه ای است ؛ به ویژه خطبه هایی که پس از اقامه نماز بیان می شود ، راهگشای زندگی دنیوی و اخروی مسلمان خواهد بود .

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی نیز به منظور بهره مندی عموم مخاطبین استان از خطبه های نماز عید فطر به پوشش آن می پردازد . مدت زمان ویژه برنامه خطبه های نماز عید فطر  30 دقیقه است که ضمن انعکاس و پخش تصاویری از حضور معنوی مردم در اقامه نماز عید سعید فطر در محل مصلی المهدی (عج) بیرجند ، خطبه های نماز که توسط حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند ایراد خواهد شد را ضبط و پخش می کند .

ویژه برنامه خطبه های نماز عید فطر در ساعت 20:30 روز شنبه ( مورخ 27/05/1394 ) از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی ( خاوران ) پخش خواهد شد .

سال تولید: 1394

عوامل تولید برنامه خطبه های نماز عید فطر عبارتند از :

تهیه کننده: غلامرضا شاهانی

تصویربرداران : حسین شریفی نیا، محمد باقر شاهد

صدابردار : احسان جعفرزاده

تدوینگر : محمد کاخکی