سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۱ فروردین ۱۴۰۰

خراسان جنوبی تجلی استکبار ستیزی - نمایش محتوای خبر

 

 

خراسان جنوبی تجلی استکبار ستیزی

خراسان جنوبی امروز تجلی استکبار ستیزی بود / فریاد مرگ بر آمریکا امروز از هر کوی و برزنی به گوش می رسید.

مسوول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضای استان در مراسم 13 آبان در بیرجند،با اشاره به توصیه رهبر معظم انقلاب به مسئولان در خصوص قابل اعتماد نبودن آمریکایی ها گفت: آمریکایی ها در طول 34 سال از عمر انقلاب اسلامی نشان داده اند که اقتدار ملت ایران را نمی توانند ببینند و مسئله هسته ای تنها بهانه است .

حجت الاسلام نوفرستی افزود: نمی توان به  آمریکایی ها که از ضد انقلاب حمایت می کند و 8 سال جنگ و کودتای نوژه را علیه ایران به راه انداخت اعتماد کرد .

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران با گروه 5+یک افزود: برخی از روی غرض و برخی بدون غرض ، خواستار کوتاه آمدن ایران در مقابل خواسته های غیر منطقی غربی ها هستند که این تصوری ساده لوحانه است و تجربه نشان داده همراه شدن با غرب هرگز  مشکلی از کشور را حل نخواهد کرد .

امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه انقلاب ایران با فرهنگ اسلام ناب محمدی بنا شده است و برای رسیدن به توحید راهی جز مقابله با استکبار نیست گفت : باید با درس گرفتن از عاشورای حسینی ، در مقابل استکبار جهانی ، مقتدرانه بایستیم .

شرکت کنندگان در پایان مراسم 13 آبان با قرائت قطعنامه ای در 10 بند، خشم و انزجار خود را از اقدامات مداخله جویانه آمریکای جنایتکار نشان دادند .

منبع: معاونت اطلاعات واخبار مرکز خراسان جنوبی