جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

خراسان جنوبی استان مقاومت ، علم ، فرهنگ ، شعر ، وحدت بین همه مردم - نمایش محتوای خبر

 

 

خراسان جنوبی استان مقاومت ، علم ، فرهنگ ، شعر ، وحدت بین همه مردم

رئیس جمهور گفت: ملت بزرگ ایران بداند دولت در زمینه‌های نفت و گاز ، آب ، محیط زیست ، کشاورزی ، گردشگری ، فرهنگ و دانش و علم ، اقتصاد دانش بنیان و در زمینه پیشبرد سیاست خارجی برای به کرسی نشاندن حقوق ملت ایران هرگز از حرکت باز نخواهد ایستاد .


به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر، آقای روحانی در ادامه سخنان خود در جمع مردم بیرجند افزود : مردم عزیز ایران بدانند دولت یازدهم بعد از 16 ماه امروز افتخار می کند که در ایران هیچ کس نیست مگر آنکه زیر پوشش بیمه درمانی قرار گرفته است.
رئیس جمهور گفت: دفترچه بیمه درمانی برای همه مردم به صورت همگانی اجرا شده و این افتخار برای اولین بار در کشور ایران به دست دولت یازدهم و به همت شما مردم اجرایی و عملیاتی شده است.
آقای روحانی افزود: ما در زمینه امنیت غذایی قشرهای کم درآمد و محروم و همه آنهایی که زیرپوشش بهزیستی یا کمیته امداد هستند، دادن سبد کالای غذایی را امسال و سال آینده نیز ادامه خواهیم داد.
رئیس جمهور گفت: ما در زمینه سلامت گام بسیار بلندی را برای کم کردن آلام همه بیماران انجام داده ایم که البته شفا از ناحیه خداست و او شفا خواهد داد اما ما هم وسیله ایم و بیمارستان ها، پزشکان، پرستاران و خادمان شما در مراکز بهداشتی و درمانی نیز وسیله هستند.
آقای روحانی افزود: امروز که به بیمارستانها می رویم چهره بیماران با 16 ماه پیش زمین تا آسمان فرق کرده است.
رئیس جمهور گفت: هنوز این راه ادامه دارد و ما طرح تحول سلامت را به کمک شما ملت ایران ادامه خواهیم داد.
آقای روحانی افزود: استان خراسان جنوبی استان مقاومت ، علم ، فرهنگ ، شعر ،  وحدت بین همه مردم و وحدت شیعه و سنی و همه اقوام و زندگی همزیستی و برادرانه همه مردم است.
رئیس جمهور گفت: آنچه به من گفته اند و سابقه ای که از شهر شما دارم ، چون 40 سال پیش یعنی در سال 53 چند ماهی در بیرجند بودم و شهر شما را خوب می شناسم، همه گزارشها نشان از آن دارد که بیرجند یکی از پاکیزه ترین شهرهای ایران است و استان خراسان جنوبی که اول دل مردمش پاک و مصفاست و بعد نیز کوچه و خیابان و سرزمین آنها پاک و مصفاست