سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۶ خرداد ۱۴۰۰

خبرنگاران اعتلاء بخشان جامعه اند - نمایش محتوای خبر

 

 

خبرنگاران اعتلاء بخشان جامعه اند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خراسان جنوبی، آیت الله عبادی در دیدار با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان ضمن تبریک خبرنگاران اعتلا بخشان جامعه اندروز خبرنگار گفت: خبرنگاران مسئولیت سخت و سنگینی بر عهده دارند به طوری که قلم آنها می تواند در راستای اعتلای حق و حقیقت و رفع مشکلات و کاستی های جامعه به خوبی نقش بیافریند.
وی همچنین با بیان اینکه خبرنگاری مانند یک سکه دو رو دارد افزود: چنانچه خبرنگاران چیزی را نسنجیده بنویسند و انعکاس دهند باعث گمراهی مردم و جامعه خواهد شد که از این حیث کار خبرنگاران بسیار اهمیت دارد و همه به خصوص خطبا، نویسندگان و مورخان بایستی در مسئولیتی که خبرنگاران بر عهده دارند، آنها را همراهی کنند.
امام جمعه بیرجند همچنین با اشاره به اینکه خبرنگاران مشکلات و مسائل مطرح در جامعه را باز میکنند گفت: باید آنها در این زمینه نیز حق و خداوند را در رأس کار خود قرار دهند چرا که اگر کوتاهی شود ممکن است جامعه به قضاوت اشتباه بنشیند.
نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هم به فعالیت بیش از 120نشریه در استان اشاره کرد و گفت: این رسانه های انقلابی، پایبند و متعهد، یک ظرفیت فرهنگی غنی برای توسعه استان در همه حوزه ها هستندکه بایستی از آنها به نحو احسن استفاده کرد.
در این دیدار جمعی ازاصحاب رسانه، به بیان مشکلاتی از جمله نداشتن حقوق و مزایای، نداشتن بیمه و مسکن مناسب، انتقاد پذیر نبودن برخی از مسئولان و دستگاهها پرداختند.