رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

حیات انقلاب در پیوستگی ملت، دولت و ولایت فقیه - نمایش محتوای خبر

 

 

حیات انقلاب در پیوستگی ملت، دولت و ولایت فقیه

حیات انقلاب در پیوستگی ملت، دولت و ولایت فقیه است.

حیات انقلاب در پیوستگی ملت، دولت و ولایت فقیه است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی، امام جمعه بیرجند گفت: حیات انقلاب در پیوستگی ملت، دولت و ولایت فقیه است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی در خطبه های نماز جمعه بیرجند با اشاره به اینکه ملت ایران با وحدت و پیروی از امام راحل، کاخ شیشه ای استکبار زمان را در هم شکستند و پیروز شدند افزود: دشمن بدنبال ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان قوای سه گانه است که رمز شکست این توطئه، پیوستگی ملت و دولت و امام و رهبری و ولایت فقیه است.

وی، امام خمینی (ره) را شخصیتی بی نظیر و یک هدیه الهی برای ملت ایران دانست و گفت: امام (ره) با مدیریت، شجاعت و رهبری قاطعانه خویش، انقلاب اسلامی را طراحی و پشتوانه نظری انقلاب را با ولایت فقیه مستحکم کرد.

خطیب جمعه بیرجند افزود: ما با اتحاد و همدلی بین مردم و مسئولان و با وجود امکانات مثل سامانه عظیم موشکی از دستاوردهای انقلابمان حراست خواهیم کرد و با حضور باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن امسال بار دیگر حمایت خود را از انقلاب مان و انزجار خود را از استکبار نشان خواهیم داد.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به سالروز اعلام همبستگی همافران نیروی هوایی با امام راحل، از آن به عنوان یکی از زیباترین خاطرات انقلاب یاد کرد و گفت: این حرکت کوبنده همافران مصداق بارز یوم الله بود و امنیت امروز ما در دنیای ناامن کنونی به برکت حضور همین نیروهای مسلح است.

وی همچنین با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار از تلاشهای این قشر زحمتکش قدردانی و خواستار برنامه ریزی بیشتر مسئولان برای اجرای بهتر طرح تحول نظام سلامت شد.

امام جمعه بیرجند با اشاره به 17 بهمن سالروز تشکیل مجمع تشخیص مصلحت نظام به فرمان امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد رئیس فقید این مجمع، آیت الله هاشمی رفسنجانی افزود: اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نظام جمهوری اسلامی ایران با حفظ معیارهای دین به عنوان مشاوران امین برای رهبری عمل می کنند.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی