جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

حمله نظامی عربستان به یمن ، بزرگترین اشتباه استراتژیک سعودی ها - نمایش محتوای خبر

 

 

حمله نظامی عربستان به یمن ، بزرگترین اشتباه استراتژیک سعودی ها

امام جمعه بیرجند: عربستان ، یمن را حیاط خلوت خود می داند

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی ، قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان  و امام جمعه بیرجند امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر  با محکوم کردن جنایات رژیم آل سعود در یمن افزود : عربستان ، یمن را حیاط خلوت خود می داند و از بیداری مردم یمن و تلاش آنان برای استقلال طلبی به شدت نگران است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی با بیان اینکه امروز ، دیگر دوران مداخله نظامی کشورهای زورگو گذشته است ؛  گفت : مردم مقاوم و بیدار یمن،راه خود را برای استقلال و آزادی پیدا کرده اند و عربستان بزرگ ترین بازنده این جنگ نابرابر خواهد بود.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان همچنین با اشاره به 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی گفت:ارتش دلاور و هوشیار ما،مایه افتخار نظام است واین نیروی مقتدر با تجربیات ارزشمندی که در دوران دفاع مقدس و در صحنه های مختلف بدست آورده ،خاری در چشم دشمنان است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی با گرامیداشت دوم اردیبهشت ماه،سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز افزود: فرزندان مخلص و پاک  امام و رهبری،با تمام قوا جلوی استکبار ایستاده اند و امروز دوست و دشمن در برابر فرزندان رشید ملت سر تعظیم فرود می آورند.

ولادت امام محمد باقر(ع)، روز بزرگداشت سعدی،و شهادت امام هادی (ع) از دیگر مناسبتهای پیش رو بود که امام جمعه بیرجند به آنها اشاره کرد.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی