رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

حماسه 9 دی، تاثیر پیام تاریخی امام (ره) به گورباچف و پیگیری حقوق های نجومی محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی، تاثیر پیام تاریخی امام (ره) به گورباچف و پیگیری حقوق های نجومی محور سخنان ائمه جمعه شهرستانها

حماسه 9 دی تجلی بصیرت مردم، تاثیر پیام تاریخی امام راحل(ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق و پیگیری حقوق های نجومی برخی از مسئولان از مهم ترین محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان ها بود.

حماسه 9 دی تجلی بصیرت مردم، تاثیر پیام تاریخی امام راحل(ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق و پیگیری حقوق های نجومی برخی از مسئولان از مهم ترین محورهای سخنان ائمه جمعه شهرستان ها بود.

حجت الاسلام زنجانی طبسی امام جمعه موقت طبس با اشاره به درخواست 30 نفر از خائنین نظام از رئیس جمهور منتخب امریکا برای تشدید تحریم های ایران گفت: این فتنه ها تمام شدنی نیست و باید همچون گذشته با درایت رهبری و پشتیبانی ملت خنثی شود.

حجت الاسلام اصفهانی امام جمعه قاین نیز از حضور حماسی مردم ولایتمدار در پاسداشت روز بصیرت و میثاق امت قدردانی کرد و گفت: فتنه 88 توطئه دشمنان بود که با بصیرت مردم، حقانیت ملت ایران بر همگان ثابت شد. 

حجت الاسلام حسینی امام جمعه اسدیه هم با اشاره به حماسه 9 دی گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران به پشتوانه ملت و هدایت‌ های داهیانه رهبر معظم انقلاب همواره صلابت و اقتدار خود را حفظ کرده است.  

حجت الاسلام بابایی امام جمعه فردوس بر اهمیت برگزاری یادواره‌ شهدا تاکید کرد و افزود: امروز یکی از اساسی‌ترین نیازهای کشور زنده‌ نگه داشتن یاد و نام شهدا است.

حجت الاسلام سنجری امام جمعه سربیشه حقوق های نجومی را برداشت غیر منصفانه و ظالمانه از بیت المال دانست و گفت: این برداشت ها خیانت به آرمانهای انقلاب و برگرداندن آن به مردم از خواسته های رهبری است.

حجت الاسلام خزاعي امام جمعه نهبندان با اشاره به نامه امام خمینی (ره) به گورباچف رهبر شوروی سابق گفت: با تحقق پيش بيني درست بنیان گذار جمهور اسلامی ایران، ارزش آن نامه برای دوست و دشمن محرز و مشخص شد.

حجت الاسلام حدادیان امام جمعه موقت بشرویه با قدردانی از خدمات نهضت سواد آموزی گفت: مردم و مسئولان باید با کمک به این نهاد برای ریشه کنی بی سوادی تلاش کنند.

حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه سرایان از حماسه  9 دی به عنوان عاشورای انقلاب اسلامی یاد کرد و افزود: این حماسه مرزبندی بین حق و باطل را برای همه روشن کرد.

حجت الاسلام ارمغان امام جمعه موقت حاجی آباد به عوامل تحکیم خانواده  اشاره کرد و افزود: کم توقعی، گذشت، اخلاق حسنه و محبت از جمله ویژگیهایی است که زندگی ها را به سعادت و خوشبختی سوق می دهد.   

حجت الاسلام شاهبیکی امام جمعه خوسف با اشاره به راه اندازی حوزه علمیه براداران و خواهران از محل موقوفات اظهار امیدواری کرد با کمک مردم، شاهد رشد و شکوفایی این مراکز دینی باشیم.

حجت الاسلام مدنی امام جمعه خضری دشت بیاض گفت: ترویج سبک زندگی اسلامی باید در جامعه به یک گفتمان عمومی تبدیل شود.

حجه الاسلام مظاهری امام جمعه عشق آباد با گرامی داشت یاد شهدای هویزه، از یادواره شهدا به عنوان کلاس تربیتی نسل جوان و ابزار مؤثر برای مقابله با تهاجم فرهنگی یاد کرد.

حجت الاسلام محمدی امام جمعه زهان گفت: در حماسه 9 دی مردم بصیر با حرکتی انقلابی سیلی محکمی بر دشمنان و فتنه گران زدند.

حجت الاسلام استاد امام جمعه ارسک با قدردانی از بزرگداشت حماسه 9 دی گفت: این حضور نشان دهنده پایبندی مردم به آرمان های نظام است.

حجت الاسلام عرب امام جمعه آیسک هم گفت: برای جلوگیری از منحرف شدن از مسیر حق، باید دشمن شناس و پیرو شهدا باشیم.

حجت الاسلام فرح بخش امام جمعه آرین شهر هدف امام راحل را از فرستادن پیام برای آخرین رئیس جمهور شوروی سابق، دعوت وی وسران کمونیسم به ایمان به خدا بود.

حجت الاسلام کفشی امام جمعه سه قلعه، فتنه امروز دشمن را ترویج تفکر "ما نمی توانیم " و نادیده گرفتن توانمندیهای ملت دانست.

حجت الاسلام نوري امام جمعه شوسف خواستار اقدام انقلابی برای مقابله با فساد اقتصادی و حقوقهای نجومی شد.

حجت الاسلام فلسفی راد امام جمعه مود به حضور پرشکوه مردم و مسئولان در مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی  اشاره کرد و گفت: این حرکت عظیم مردمی نشان از بصیرت و آگاهی مردم دارد.

حجت الاسلام زمانی امام جمعه اسلامیه از مسئولان خواست در راستای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

حجت‌الاسلام شطی امام جمعه نیمبلوک از مسئولان جهاد کشاورزی خواست با  مدیریت جهادی مشکلات کشاورزان را رفع کنند.

حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن با اشاره به روز شهدای دانشجو گفت: دانشجویان طبقه پیشرو نخبه جامعه اند و باید در سازندگی آینده کشور فعال تر باشند.

حجت الاسلام خزاعی امام جمعه قهستان از برگزاری رزمایش پدافند هوایی و الی بیت المقدس در این شهر قدر دانی کرد و گفت: این آمادگی دفاعی برای امنیت کشور ضروریست.

حجت الاسلام راستگو امام جمعه درح  گفت: ما باید به تمدن افتخار آمیز اسلامی خود در برابر فرهنگ های پوچی غرب افتخار کنیم.

منبع: معاونت خبر صدا و سیمای خراسان جنوبی