جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۹

حماسه 22 بهمن ، اوج عزت و اقتدار ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 22 بهمن ، اوج عزت و اقتدار ملت ایران

حجت الاسلام و المسلمین رضایی امروز در خطبه های نماز جمعه بیرجند گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن،اوج عزت و اقتدار ملت ایران را به جهانیان نشان داد.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی ، امام جمعه بیرجند گفت: حضور بی نظیر و باشکوه مردم در این راهپیمایی به دشمنان نشان داد که دست ملت ایران بسته نیست و با عزم و اراده پولادین، قهرمانانه در صحنه حاضر است.

وی با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمانی 22 بهمن،از تلاش مسئولان برای برگزاری این مراسم نیز تشکر کرد.

قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان همچنین با بیان اینکه عزت و اقتدار کنونی ایران را مدیون از خود گذشتگی شهدا،جانبازان و آزادگان هستیم افزود: تاریخ خفت بار قاجار و پهلوی نشان می دهد که این حکومتها چگونه بخش های وسیعی از ایران را تقدیم کشورهای همسایه کردند حال آنکه در تاریخ غرور آفرین انقلاب اسلامی، ذره ای از خاک میهن مان به دست دشمنان نیفتاده است.

حجت الاسلام و المسلمین رضایی افزود: انگلیسی ها که در دوران پهلوی، رضا شاه را مجبور  به تکه تکه کردن ایران کردند،امروز با پخش فیلمی در باره علل پیروزی انقلاب،بدنبال پاک کردن چهره خبیث و فاسد رژیم پهلوی هستند.

وی با تاکید بر حفظ وحدت جریانها و گروههای سیاسی در  کشور گفت: اگر به دنبال اقتدار ایران،اسلام و قرآن هستیم،این  امر  جز در سایه ولایت فقیه و پیروی از آن میسر نمی شود.

امام جمعه بیرجند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به 25 بهمن،سالروز صدور حکم تاریخی امام خمینی(ره)مبنی بر ارتداد سلمان رشدی افزود:این اهانتها به قرآن و ساحت مقدس اسلام،امروز نیز ادامه دارد و وظیفه مان این است که زیبایی های اسلام و قرآن و حقایق ناب آن را به دنیا معرفی کنیم.

منبع : معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خراسان جنوبی