سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

حماسه حضور - نمایش محتوای انتخابات

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

حماسه حضور

حماسه حضور


Loading the player...

تهیه کنندگان: علیرضا هاشمی مقدم، داوود شیخ، مهدی مودی، سیدحسین خدادادیان حسینی، عبدالله امانیان، محمد عبداللهی.

کارگردانان: امید واحدی فر، امین میرزا علی کاشرفی، سید علی اصغر طهماسبی پاشا، سید بهزاد امیرآبادی زاده.

صدابرداران: احسان جعفرزاده، سعید رضا صداقت، غلامرضا شاهانی، ام البنین عنایتی، امیر زارعی،

 تصویربرداران: محمد بهشتی، حسن اکبری، حسین شریفی نیا، هادی ثابت، احمد نیک فرجام، غلامرضا شاهانی،لی شریفی، آلاله امامی، حسین امیرآبادی زاده، سعید رضایی، محمد مهربان، مرتضی معتمدی راد، حسین صفایی

عکاسان: سعید هاشمی و محسن نوفرستی

تدوینگر: طاهره نوکی، عبدالله اسماعیلی، سید حمید خراشادی زاده، وجیهه نخعی نژاد

 

«هرکدام از این انتخابات‌ها که شما در آنها شرکت می کنید، یک حماسه است، یک حرکت عظیم مردمی است که جلوی چشم های مردم دنیا قرار می گیرد؛ عزّت ملّت را بالا می برد، قدرت ملّی را افزایش می دهد» (بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اقشار مختلف مردم در 27 اردیبهشت 1396).

بی شک حضور پرشور، با نشاط و همگانی مردم در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره ریاست جمهوری در 29 اردیبشت ماه 1396، بیعتی دوباره با آرمان های انقلاب و مایوس کننده دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی نیز با هدف «تشویق مردم به شرکت در انتخابات، انعکاس حضور پرشور مردم با آرایه های هنری و همچنین اطلاع رسانی از روند برگزاری انتخابات در استان» ویژه برنامه ای با عنوان« حماسه حضور» را تدارک دیده که به صورت زنده و مستقیم از ساعت 07:20 تا پایان زمان رای گیری تولید و پخش خواهد شد.

برنامه دارای یک مجری است که با لحن حماسی و تهییجی به موضـوع شرکت در انتخابات می پردازنـد. بخش های مختلف برنامـه نیـز به شرح ذیل است:

گروه های مختلفی در نقاط گوناگون شهر بیرجند و نیز شهرستانهای مختلف استان حضور خواهند داشت که با برقراری ارتباط با آنان، تصاویر حضور مردم در روز انتخابات به صورت زنده و ضبطی به تصویر کشیده خواهد شد.

یک گزارشگر برای ارتباط زنده در محل ستاد انتخابات استان مستقر خواهد بود تا از آخرین وضعیت انتخابات در استان و نیز اطلاعیه های ستاد انتخابات اطلاع رسانی نماید. همچنین ارتباط های زنده با هیات نظارت بر انتخابات شورای نگهبان و هیات نظارت شوراهای اسلامی شهر و روستا در خراسان جنوبی برقرار خواهد شد.

از حضور مهمانـان مختلف همچـون هنرمندان، خواننده هـای پـاپ و محلی، ورزشکاران، شعرا و ... که جذابیت های ویژه ای داشته باشند استفاده خواهد شد. در صورت لزوم از حضور کارشناس نیز به صورت کوتاه در برنامه استفاده خواهد شد.

پیام نماینده محترم ولی فقیه در استان، استاندار محترم و ائمه جمعه محترم شهرستان ها جهت "دعوت از مردم برای حضور در انتخابات" پخش می شود. 

پخش بیانات حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب با موضوع انتخابات، پخش زنده"نواخته شدن زنگ انتخابات" و "رأی دادن رهبر معظم انقلاب"، نماهنگ، آموزش نحوه رأی دادن، آیتم هایی کوتاه به شکل تریبون آزاد با محتوای صحبت های مردم درخصوص شرکت در انتخابات و پخش کلیپ های تهییجی برای دعوت از مردم به حضور در انتخابات از دیگر بخش های برنامه خواهد بود.

بخش های خبری سیما در این روز نیز عبارتند از: ساعت 10:00 ، ساعت 13:00 ، ساعت 16:00 ، ساعت 18:00 ، ساعت 20:00 و ساعت 23:00 .

سال تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.