رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۳ آبان ۱۳۹۸

حماسه حضور ملت ( ویژه برنامه 24 خرداد) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حماسه حضور ملت ( ویژه برنامه 24 خرداد)

 

" حماسه حضور ملت " عنوان ویژه برنامه روز 24 خرداد است که در راستای تاکیدات رهبر معظم انقلاب در خلق حماسه سیاسی و حضور با شکوه و گسترده مردم در پای صندوق های رأی به صورت زنده ، تولید و پخش خواهد شد .

برنامه از ساعت 07:15 آغاز و تا ساعت  24 ادامه خواهد داشت و شامل بخش های متنوعی است که عبارتند از :

- پخش گزارش های متنوعی از حضور مردم در پای صندوق های رأی ، اعم از سطح شهر بیرجند ، شهرستانها و روستا های استان

- مصاحبه با چهره ها و شخصیت های برجسته استانی

- گفتگوی کارشناسی که کارشناسان برنامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی و حجت الاسلام دیانی و ... خواهند بود .

- پخش نماهنگ ها و موسیقی تصویری تهییجی ( حماسه ، ملی و میهنی )

- اجرای زنده گروه موسیقی محلی در استودیوی برنامه

- ارتباط با گروه مستقر در ستاد انتخابات استانداری و ارائه اطلاعات مورد نیاز مردم و کاندیداها

- پخش فتو کلیپ ( با موضوعاتی همچون آمادگی استان جهت برگزاری انتخابات ، رأی اولی ها ، جلوه های ویژه رأی گیری و ...)

- اجرای مسابقه پیامکی جهت ارتباط هرچه بیشتر مخاطبین

همچنین در ساعت های 11،13، 18، 20 و 22 بخش های خبری تلویزیونی پیش بینی شده است که در زمان های مذکور در لا به لای برنامه پخش خواهد شد .

لازم به ذکر است جهت پوشش حماسه سیاسی عظیم انتخابات ، تعداد 11 گروه تولیدی ( شامل استودیوی تولید ، استودیوی پخش ، واحد سیار ، گروه پرتابل مستقر در ستاد انتخابات استان ، تعداد 5 گروه پرتابل شهرستانها و یک گروه مستندساز ) مشغول فعالیت خواهند بود که اسامی آنان به شرح ذیل است :

- شیفت پخش صبح : تهیه کننده : علیرضا هاشمی مقدم ، کارگردان : سید بهزاد امیرآبادی زاده ، صدابردار : مهدی امیرآبادی ، تصویربردار : محمد بهشتی ، گرافیست : فاطمه آریابد ، منشی صحنه : رقیه خسروی ، هماهنگی و ارتباطات : عبدا... مولوی ، مجری : سمیرا عاطفی فر .

- شیفت پخش عصر : تهیه کننده : علیرضا هاشمی مقدم ، کارگردان : امین کاشرفی ، صدابردار : قربان غلامی ، تصویربردار : محمد بهشتی ، گرافیست : مهدی غلامی ، منشی صحنه : راضیه آهمند ، هماهنگی و ارتباطات : عبدا... مولوی ، مجری : سمیرا عاطفی فر .

- استودیوی تولید : تهیه کننده : مرتضی رزاقی ، کارگردان : محمدرضا زمانی پور ، صدابردار : صادق صادقی ، تصویربردار (1) : مهدی مودی ، تصویربردار (2) : احمد معینی کیا ، نویسنده : علی اکبر بیواره ، منشی صحنه : طاهره چوبی ، خدمات و دستیار نور و تصویر : نصرا... امامی ، مجری : فرشید جعفری ، نورپرداز : محمدرضا زمانی پور .

- ستاد انتخابات ( مستقر در استانداری ) : کارگردان : علی نانواباشی ، صدابردار : رضا محمددوست ، تصویربردار (1) : سعید رضایی ، تصویربردار (2) : سید علی اصغر طهماسبی ، گزارشگر : علیرضا کوچی .

- واحد سیـار : مدیر تولید : امین علیجانی ، کارگردان : امید واحدی فر ، صـدابـردار : احسـان جعفرزاده ، تصویربردار (1) : غلامرضـا  شاهانی ، تصویربردار (2) : محمدامین زراعتکار ، تصویربردار (3) : حسن اکبری ، گزارشگر : سید مرتضی حسینی ، نویسنده : علی اکبر بیواره ، خدمات و دستیار صدا و تصویر : محمد نخعی ، دستیار صدا و تصویر : محمد عباسی .

- تهیه کننده و عکاس فتوکلیپ : محسن نوفرستی

- تهیه کننده و کارگردان مستند انتخاباتی : محمد عبداللهی .

- گروه های پرتابل شهرستانها :

الف) پرتابل بیرجند (1) : تصویربردار : مجتبی محمدیان ، گزارشگر : مرسل مالکی .

ب) پرتابل بیرجند (2) : تصویربردار : سید محمد حسینی ، گزارشگر : حامد عارفی نیا .

ج) پرتابل نهبندان ، سربیشه و درمیان : تصویربردار : احمد نیک فرجام ، گزارشگر : عارف عابدینی .

د) پرتابل سرایان و فردوس : تصویربردار : محمد مهربان ، گزارشگر : سیده سادات حسینی .

ه) پرتابل طبس و بشرویه : تصویربردار : حسین صفایی ، گزارشگر : وحید الهی .

ذ) پرتابل قاین و زیرکوه : تصویربردار (1) : مسعود رونقی ، تصویربردار (2) : هادی گزمشکی ، گزارشگر : سید رضا واحدی .

- تدوینگران مستقر در مرکز : سید علیرضا سعادتمند ، سعید بیجاری ، وحید بیجاری .