رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

حماسه حضور ملت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حماسه حضور ملت

Loading the player...

«راهپیمایی بیست ‌و دوم بهمن در جهان یک پدیده بی نظیر است؛ هیچ کشوری در هیچ مراسمی چنین اجتماعی را در شهرهای بزرگ و کوچک به خود نمی بیند و به یاد ندارد؛ این مخصوص شماست». (بیانات رهبر معظم انقلاب در تاریخ 24 بهمن 1383 ).

شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی خلق حماسه ای دیگر از مردم فهیم و ولایتمدار استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در ویژه برنامه «حماسه حضور ملت» به تصویر خواهد کشید.

این ویژه برنامه به صورت زنده از ساعت 8:30 آغاز و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت. برنامه دارای دو فضای کلی بدین شرح است:

- از ساعت 8:30 تا شروع مراسم راهپیمایی که در این فاصله زمانی پیام دعوت قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و ائمه جمعه مراکز شهرستان ها پخش خواهد شد. کلیپ ها و فتوکلیپ های تولید شده با استفاده از تصاویر راهپیمایی سال گذشته در استان پخش خواهد شد. درخصوص مسیرهای راهپیمایی در مرکز استان و شهرستان ها اطلاع رسانی می شود و از کلام حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بهره گرفته خواهد شد.

- از ساعت حدود 9:30 کارشناس برنامه در کنار مجری در استودیو حضور خواهد داشت و درخصوص «هوشیاری در برابر سیاست ها و توطئه های آمریکا و هم پیمانانش در قبال ایران» و  «نقش و جایگاه پیام های انقلاب اسلامی در بیداری خاورمیانه» صحبت خواهد کرد.

از این زمان تا پایان برنامه مرتبا تصاویر حضور مردم شهرستان بیرجند در راهپیمایی امسال به صورت زنده و مستقیم پخش خواهد شد.

ضمنا مراسم سخنرانی ویژه روز 22 بهمن ضبط و عصر همان  روز از شبکه استانی سیمای خراسان جنوبی پخش خواهد شد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده این ویژه برنامه «علیرضا هاشمی مقدم» است. سایر عوامل گروه بدین شرح است:

مجری : فرشید جعفری

کارگردان : امین کاشرفی، امید واحدی فر 

تصویربرداران : احمد نیک فرجام ، محمد بهشتی، حسن اکبری

صدابرداران : احسان جعفرزاده