جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

حماسه حضور - نمایش محتوای دهه فجر

 

 

حماسه حضور

Loading the player...

اعجاز روشنی که در 22 بهمن سال 57  بر تارک تاریخ نشست ، میراث گران‌ بهای سال‌ها ستوه و ستیز ملتی نستوه بود که به اشارات امام راحل (ره) ، سیطره نظام استبداد و سلسله طاغوت را بر نتابید و با پایمردی به آرمان‌های والای خود که بر افراشتن پرچم توحید ، حاکم ساختن نظام مردم‌ سالاری دینی و تجلی فرهنگ نشات گرفته از اسلام ناب بود ، دست یافت . یوم الله 22 بهمن ، سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران است که هر ساله مردم با حضور پر شور خود در راهپیمایی این روز ، آن را جشن می گیرند .

شبکه استانی سیمای مرکز خراسان جنوبی خلق حماسه ای دیگر از مردم فهیم و ولایتمدار استان در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن را در برنامه زنده « حماسه حضور » به تصویر خواهد کشید .

این ویژه برنامه به صورت زنده از ساعت 8:30 آغاز و تا اذان ظهر ادامه خواهد داشت . برنامه با سلام و احوالپرسی مجری آغاز خواهد شد و در همان ساعت اولیه با خبرنگاران شهرستانها ارتباط تلفنی برقرار می گردد تا از آمادگی شهرستان خود در برگزاری مراسم راهپیمایی 22 بهمن بگویند . همچنین مسیرها و زمان شروع راهپیمایی کلیه شهرستانها نیز مرتبا زیرنویس و اطلاع رسانی می گردد .

جهت انعکاس هر چه باشکوهتر حضور مردم بیرجند در راهپیمایی روز 22 بهمن گروه های مختلفی پیش بینی شده که در مسیرهای راهپیمایی مستقر بوده و از همان ساعات اولیه شروع راهپیمایی ، منعکس کننده حضور اقشار و گروه های مختلف مردم خواهند بود .

بخش پایانی برنامه ، پخش زنده سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در مراسم راهپیمایی روز 22 بهمن خواهد بود .

از دیگر بخش های برنامه می توان به : پخش سرودهای حماسی و انقلابی با استفاده از تصاویر حضور مردم در راهپیمایی ، اجرای موسیقی زنده در استودیو ، بخش کارشناسی ، فتوکلیپ و جلوه های ویژه از حضور مردم در راهپیمایی و ... اشاره کرد .

سال تولید: 1393

تهیه کنندگان این ویژه برنامه « علیرضا هاشمی مقدم و غلامرضا شاهانی » هستند و عوامل ذیل نیز در تولید این برنامه همکاری می کنند :

کارگردانان : امین کاشرفی ، علی نانواباشی ، امید واحدی فر  

مجری : علیرضا کوچی

دستیار تهیه : محمد عباسی شوکت آباد

تصویربرداران : مهدی مودی ، حسن اکبری ، حسین امیر آبادی زاده ، محمد مهربان ، سید علی اصغر طهماسبی ، سعید رضایی ، احمد نیک فرجام ، محمد بهشتی

صدابرداران : احسان جعفرزاده ، عباس یارابراهیمی