سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حماسه بصیرت - نمایش محتوای صدا

 

 

حماسه بصیرت

Loading the player...
حماسه بصیرت

حرکت خودجوش مردمی که در مقابل حرمت‌شکنی­ها و توطئه­های دشمنان انقلاب و اسلام از روزهای نخست دی ماه سال 88 در تهران و برخی شهرستان­ها آغاز شد، در 9 دی ماه به اوج خود رسید و در پی آن راهپیمایی عظیم و خود جوش مردم با ایمان در سراسر میهن اسلامی، جهانیان را شگفتزده کرد. 9 دی، یادآور حماسه با شکوه مردم شریف ایران در حمایت از آرمان­های انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) در محرم سال 1388 است.

«حماسه بصیرت» عنوان برنامه ای است که به مناسبت 9 دی ماه به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) تقدیم هم استانی های عزیز خواهد شد.

ویژه برنامه «حماسه بصیرت»به منظور پوشش گردهمایی و مراسم 9 دی در سطح استان پخش می­شود. یک نفر گوینده در برنامه حضور داشته و بخش­های مختلف آن عبارتند از:

-گزارش: گزارشگر در شهر بیرجند در محل گردهمایی 9 دی (مسجد امام حسین (ع)) حضور دارد و به انعکاس مراسم می پردازد.  همچنین گزارشگران شهرستانهای استان که در صبح روز 9 دی گردهمایی دارند به ارائه گزارش می پردازند.

-کارشناسی: یک نفر کارشناس سیاسی مذهبی در برنامه حضور داشته و یا با ایشان ارتباط تلفنی برقرار می شود و در مورد مقطع تاریخی مربوط به حماسه نهم دی ماه سال 88 گفتگو می کند.

پخش سخنان حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب در رابطه با ولایت فقیه، بسته های صوتی و آنونس های صوتی کوتاه در رابطه با 9 دی، ترانه ها و سرودهای حماسی ملی و میهنی و متناسب با 9 دی و تلفن ها و پیامک های مخاطبان از دیگر بخش های تشکیل دهنده ویژه برنامه «حماسه بصیرت» خواهد بود.

این برنامه در ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 9 دی ماه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش خواهد شد.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگی ویژه برنامه «حماسه بصیرت» را «علی جعفری جم» بر عهده دارد و سایر عوامل گروه تولید برنامه عبارتند از:

گوینده: الهام نیک بین

گزارشگر:فاطمه برهانی و گزارشگران شهرستانهای استان

نویسنده: فاطمه حسینی فر

صدابردار: ام البنین عنایتی