سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

حضور وزیر اطلاعات در بیرجند - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور وزیر اطلاعات در بیرجند

وزیر اطلاعات امروز وارد بیرجند شد .

حجت الاسلام و المسلمین دکترعلوی در ابتدای ورود به بیرجند با حضور بر گلزار شهدای بیرجند به مقام شامخ شهدای 8 سال دفاع مقدس ادای احترام کرد.

وی در ادامه با قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند دیدار کرد.

وزیر اطلاعات سپس در نشست شورای تامین و برنامه ریزی استان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: فرهنگ جامعه پشتوانه امنیت آن است و شکوفایی اقتصادی در گرو فرهنگ جهادی و مشارکت همگانی است .

وی افزود: حماسه 8 سال دفاع مقدس جلوه ای از حضور مردم در تامین امنیت کشور بود و مردم نشان دادند که همیشه با وحدت و همدلی در مقاطع مختلف حماسه آفرین بوده اند .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر علوی تاکید کرد : رویکرد وزارت اطلاعات در دولت یازدهم تحقق و تقویت احساس امنیت در بین آحاد مردم می باشد و با کسانیکه بخواهند به امنیت و آسایش جامعه خدشه وارد کنند برخورد خواهد شد و اجازه نمی دهیم دشمنان ملت از مردم سلب امنیت کنند .

وزیر اطلاعات همچنین به جایگاه خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت:این استان با داشتن فرهیختگان و علمای نامی و همچنین برخورداری از فرهنگ ایمانی  جزو افتخارات ایران اسلامی است.

استاندار نیز در این جلسه گفت: این استان با  وجود داشتن 460 کیلومتر مرز مشترک با افغانستان به برکت وفاق و همدلی بین مردم و مسولان از امنیت بسیاری برخوردار است .

خدمتگزار با اشاره به اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها افزود: با تلاش مضاعف مسولان ، همراهی مردم و استفاده از تمام ظرفیت استان این مرحله به بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد .

هروی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه هم  با بیان اینکه جامعه سعادتمند و پیشرفته نیازمند امنیت است گفت: مجلس شورای اسلامی درراستای تعامل با دولت سعی می کند منویات مقام معظم رهبری در تحقق شعار امسال را جامه عمل بپوشاند .

كمك به اقشار آسيب پذير و تقويت توليد و ايجاد اشتغال و حمايت از برنامه هاي دولت تدبير و اميد هدف از اين اقدام اعلام شده است.

معاونت اطلاعات و اخبار