سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

حضور ورزشکار استانی در مسابقات تیراندازی آسیایی - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور ورزشکار استانی در مسابقات تیراندازی آسیایی

alt

پدیده تیرانداز کشور برای حضور در مسابقات تیراندازی قهرمانی کشورهای آسیایی دعوت به عمل آمد.

دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گفت : مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا با حضور ورزشکارانی ازحدود 23 کشور آسیایی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بهمیزبانی کشورمان از 26 مهر‌ماه سال‌جاری آغاز و تا چهارم آبانماه در تهرانبرگزار می‌ِشود.

محسن بخشی افزود  :در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا از کشورمان حدود 58 ورزشکار آقا و خانم در سه رشته تفنگ، تپانچه و خفیف حضور دارند که با حریفان آسیایی خود برای کسب قهرمانی به رقابت می‌پردازند.

وی گفت : نجمه خدمتی از خراسان جنوبی در رده سنی نوجوانان و در رشته سلاح‌های بادی و خفیف به مصاف رقیبان آسیای خود می‌رود.

دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی افزود : نجمه خدمتی سال گذشته موفق شد در مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیایی کشور چین تنها مدال طلا را برای کاروان تیراندازی کشورمان به دست آورد که از طرف رئیس فدراسیون تیراندازی مورد تقدیر قرار گرفت و از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان به عنوان قهرمان قهرمانان خراسان جنوبی معرفی شد.

دبیر هیئت تیراندازی خراسان جنوبی گغت : بانوی نوجوان تیرانداز خراسان جنوبی تاکنون قهرمان چندین دوره از مسابقات تیراندازی قهرمانی کشوری و آسیایی بوده است و در رشته تیراندازی با تفنگ‌بادی 10 متر نیز رکورددار ایران و به عنوان پدیده تیراندازی مطرح است.

بخشی با بیان اینکه در رده سنی نوجوانان (ویژه بانوان) مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیایی سه ورزشکار از کشورمان حضور دارند، تصریح کرد: فاطمه کرم‌زاده از استان بوشهر، آرزو امانی از چهارمحال و بختیاری و نجمه خدمتی از خراسان جنوبی در رشته خفیف و بادی حضور دارند.

وی اظهار امیدواری کرد که بانوی تیرانداز خراسان جنوبی بتواند با توجه به سوابق درخشانش برای کشورمان افتخارآفرینی کند.

منبع: معاونت اطلاعات واخبار مرکز خراسان جنوبی