سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

حسین هرمزی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حسین هرمزی

حسین هرمزی

 

الف) بیوگرافی شخصی :

اینجانب حسین هرمزی، در اول فروردین سال 1359 در شهرستان بیرجند متولد شدم.

 تحصیلات ابتدایی خود را در دبستان آیت الله طالقانی، مقطع راهنمایی را در مدرسه شهید سید هاشم کوشه ای و تحصیلات متوسطه را در دبیرستان شهید رجایی بیرجند در رشته ادبیات و علوم انسانی گذراندم.

پس از اخذ مدرک دیپلم، در آزمون کنکور سراسری سال 1378 در رشته علوم سیاسی دانشگاه فردوسی مشهد پذیرفته شدم و در سال 1382 با کسب رتبه اول در کنکور کارشناسی ارشد در رشته روابط بین الملل وارد دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران شدم و در سال 1385 نیز فارغ التحصیل شدم.

 

ب) بیوگرافی شغلی :

پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد روابط بین الملل، مرداد ماه سال 1385 در آزمون استخدامی صدا و سیمای مرکز خراسان جنوبی در عنوان شغلی خبرنگار شرکت کردم که پس از قبولی در آزمون، از اردیبهشت ماه سال 1386 در واحد اطلاعات و اخبار مشغول به کار شدم.

در فاصله زمانی سالهای 1388 و 1389 مدیریت واحد آموزش و پژوهش و طی سالهای 1390 تا 1392 مدیریت تولید و پخش خبر معاونت اطلاعات و اخبار مرکز را عهده دار بودم و هم اکنون نیز در حرفه خبرنگاری مشغول به کار هستم.

مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان، سردبیری اخبار رادیو و تلویزیون و سردبیری تحریریه اخبار مکتوب و تدریس دوره های آموزشی خبرنویسی و خبرنگاری باشگاه خبرنگاران جوان از سال 1387 تاکنون از دیگر فعالیت های خبری اینجانب بوده است.

موفقیتهای کسب شده:

1- کسب عنوان گزارش برتر مراکز استانها در مرداد 1385 از سوی اداره کل اخبار استانها و دریافت لوح تقدیر از مدیرکل اخبار استانها ( گزارش اردوهای جهادی – روستای جلگه سده ).

2- کسب عنوان "ب" برای 18 گزارش خبری و تولیدی از سوی واحد نظارت و ارزیابی اخبار استانها