جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت از مهر - نمایش محتوای خبر

 

 

حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت از مهر

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، سرپرست مدیریت مخابرات منطقه استان گفت: مردم برای اطلاع از حذف قبوض کاغذی تلفن ثابت از مهرهزینه قبوض تلفن ثابت خود و پرداخت آن با سامانه 2000 و یا شماره گیری ستاره 2020 مربع تماس بگیرند.

آذری نصرآباد افزود: هدف از حذف قبوض تلفن، صرفه جویی در مصرف کاغذ، کمک به محیط زیست و کاهش هزینه هاست که هزینه آن صرف امور توسعه ای و زیرساختی خواهد شد.

وی با بیان اینکه بهینه سازی شبکه تلفن ثابت در دستور کار است، گفت: شبکه های تلفن ثابت شهرهای بیرجند، قاین، بشرویه، سرایان، سربیشه و اسدیه بروز شده است و از آخرین تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنند و سایر شهرهای استان نیز در برنامه امسال قرار دارد.

سرپرست مدیریت مخابرات منطقه خراسان جنوبی همچنین افزود: پیش از این تکنولوژی ای دی اس ال جوابگوی نیاز مردم استان نبود که هم اکنون در بیرجند، قاین و فردوس از سرویس اف تی تی اچ یا همان فیبر نوری با افزایش 10 برابری سرعت استفاده می شود.

آذری نصرآباد با اشاره به افزایش پوشش تلفن همراه و اضافه شدن سایتها به تکنولوژی روز 3جی و 4جی گفت: مردم بزودی در شهرها، روستاها وجاده ها از این امکانات بیشتر بهره مند می شوند.