رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۶ تیر ۱۳۹۸

حجره - نمایش محتوای صدا

 

 

حجره

Loading the player...
حجره

در راستای ترویج فرهنگ کار و تلاش و کسب رزق و روزی حلال در بین عموم مخاطبین و به ویژه جوانان، شبکه استانی صدای خراسان جنوبی به معرفی فعالان اقتصادی، کسبه و تولید کنندگان باسابقه، خوشنام، متدین و ریشه دار استان در اصناف مختلف می پردازد. به همین منظور برنامه «حجره» تولید و پخش می شود.

برنامه رادیویی «حجره» با هدف «گفتگو با فعالان اقتصادی، کسبه و تولید کنندگان باسابقه، خوشنام، متدین و ریشه دار استان خراسان جنوبی که مورد وثوق مردم محله و منطقه هستند» تولید می شود.

برنامه گزارش محور است و در مدت زمان 30 دقیقه به معرفی اجمالـی فـرد (توسط خودش) پرداخته و با خانـواده، دوستـان و آشنایان فرد نیز گفتگو می شود تا به معرفی بیشتر فرد پرداخته شود.

گزارش، مصاحبه و گفتگوهایی با افراد مذکور صورت می گیرد که سؤالات این بخش ها عبارتند از: چگونگی ورود به کار و شروع کار، سابقه کار، تجارت و اندوخته های فرهنگی، شیوه برخورد با مشتریان، انصاف و خداباوری، پس گرفتن جنس معیوب، اخلاق کسب، اقتصاد و برکت و رزق، اتقان کار و محکم کاری، صبح و سحرخیزی، خدمت رسانی، همت و تلاش و ... .

از موسیقی های بیکلام متناسب با فضای برنامه استفاده خواهد شد.

تعداد 8 برنامه «حجره» تا پایان سال جاری تولید و ماهیانه یک برنامه از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش خواهد شد. زمان پخش این برنامه متغیر است و با اطلاع رسانی مناسب، به مخاطبین اعلام خواهد شد.

تاریخ تولید: 1395

«سید مهدی ابراهیمی» تهیه کنندگی، گزارشگری و صدابرداری برنامه «حجره» را بر عهده دارد.