رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی:مردم از وعده خسته شدند - نمایش محتوای انتخابات

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی:مردم از وعده خسته شدند

 

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در بیرجند گفت: مردم از وعده ها خسته شدند، باید در میدان ، عمل دید .

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در جشن بزرگ مبعث در هیات ابوالفضلی بیرجند، گفت: برای تحقق دولت اسلامی کار و کرامت، باید از تمام ظرفیتهایی که می تواند سبب گره گشایی زندگی مردم شود، استفاده کرد

وی در ادامه با بیان اینکه نگرانی از فساد اداری مردم را عصبانی کرده و هر روز تیتر یکی روزنامه ها اختلاس و فساد اداری است گفت: تا کی باید این فساد اداری را تحمل کرد، این فسادها هیچ گونه تناسبی با نظام اسلامی ندارد .

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: این غصه ای شده برای من که آیا می شود آنرا حل کرد؟ رئیس دولت باید قبل از هر کسی مدعی مبارزه با فساد باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: اگر خداوند در آن دید که بنده رئیس جمهور باشم، در 6 ماه اول با کمک مجلس قانونی تصویب می کنم تا مردم دیگر شاهد مفاسد نباشند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی و فقر در جامعه گفت:اینکه انسان تحصیل کرده ای در سر چهار راه به هر کس و ناکسی بگوید" برای من کار پیدا کنید "شایسته جوانان تحصیل کرده نیست .

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: در مدتی که در آستان قدس رضوی خدمت می کردم درخواستهای شغل زیاد بود، کرامت یک جوان، بازنشسته، کارمند و کارگر ایجاب می کند که یک شغل شرافتمند داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: شیعه، سنی، اقوام و مذاهب مختلف باید با دوری از تفرقه که از توطئه های دشمنان است و توکل به خدا و بهره گیری از همه ظرفیتها و نیروهای متخصص کشور، مشکلات را حل کنند.

وی گفت: در روستاها که درآمد افراد ۴۵ هزار تومان در ماه است چگونه می تواند زندگی کرد؟

 نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود : شغل باید برای روستاییان فراهم شود،ما ذخایر کم نداریم چرا بعد از ۳۸ سال این تعداد از مردم باید به دنبال مسکن حداقلی باشند.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: چرا بخاطر مسکن باید حداقل چند سال منتظر بمانند و طلای همسر خود را برای خرید خانه بفروشند .

وی رونق صنعت ساختمان را در ایجاد اشتغال موثر دانست و افزود: اگر این صنعت فعال شود بسیاری از مشکلات و بیکاریهای مردم حل می شود که این مهم به مدیریت جهادی، احساس مسئولیت، طمع نداشتن به دست بیگانگان و امید به جوانان نیاز دارد.

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به خشکسالیهای 18 ساله در خراسان جنوبی گفت: اگر چه در این سالها کمبودهایی داشتیم، آیا باید توسعه بخش کشاورزی متوقف می شد؟ یا امکان برون رفت از این مشکل وجود نداشت؟

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی افزود : کاشت، داشت و فرآوری گیاهان دارویی از ظرفیتهای این استان است که می توان با سرمایه گذاری در آن بسیاری از مشکلات را حل کرد.

وی سرمایه گذاری در بخش معدن را از دیگر ظرفیتهای خراسان جنوبی دانست و گفت: رهبر معظم انقلاب، چند سال پیش در سفری که به جنوب خراسان داشتند این منطقه را بهترین منطقه از لحاظ سنگهای معدنی اعلام کردند، باید با برنامه ریزی در این بخش نیز اقتصاد استان را متحول کرد

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: با سرمایه گذاری در ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی محصولات کشاورزی از جمله زعفران، زرشک، پنبه ، انار  و پرورش شتر و شتر مرغ می توان اقتصاد استان را متحول و شغلهای زیادی ایجاد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: ما باورمان این است با شناختی که سه دهه از کشور داشته و داریم ، بسیاری از این گره ها قابل رفع است .

وی افزود: کرامت برای انسان اصل است و دولت باید در جهت کرامت شهروندان گام بردارد.

منبع: خبرگزاری صداو سیمای مرکز خراسان جنوبی

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.