جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

حجت الاسلام عبادی : بعد معنوی ، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

حجت الاسلام عبادی : بعد معنوی ، رمز ماندگاری انقلاب اسلامی

مردم همیشه در صحنه خراسان جنوبی ، امروز با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ، اقتدار و ولایت مداری ملت ایران را به رخ جهانیان کشیدند.

سردادن شعارهای انقلابی در دفاع از انقلاب و نظام ، شعارهای مرگ بر آمریکا ، انگلیس و اسرائیل ، به آتش کشیدن آدمکهای اوباما و رژیم صهیونیستی و خواندن سرود حماسی انقلاب توسط هزار و 357 دانش آموز از جمله برنامه های راهپیمایی با شکوه 22 بهمن در خراسان جنوبی بود.

نماینده مردم بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن بیرجند گفت : بعد معنوی انقلاب اسلامی ایران ، این انقلاب را از سایر انقلاب ها متمایز کرده است که رمز ماندگاری انقلاب اسلامی ایران نیز تا کنون همین بعد است.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ملت ایران با رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی به عزت و اقتدار رسیده است افزود : مردم ایران امسال هم همچون سالهای پیش با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن ،  حماسه سیاسی خلق کردند.

وی با اشاره به اظهارات دشمنان در خصوص مذاکرا ژنو گفت: ملت ایران به حرف و عملی که  گستاخانه باشد تودهنی می زند.

مردم خراسان جنوبی در پایان راهپیمایی با قرائت قطعنامه ای در 8 بند ، ضمن محکوم کردن توطئه های شیطانی و تفرقه انگیز دشمنان برای ایجاد ناامنی در منطقه خاورمیانه ، بار دیگر حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه اعلام کردند.