سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

جیغیل ورزشکار - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

جیغیل ورزشکار

Loading the player...

 

جیغیل پسر کوچولوی شیطون و بازیگوشی هست که هر روز صبح زود کتونی و گرم کن ورزشی اش رو می پوشه و به پارک نزدیک خونه شون میره تا همراه با ورزشکارها، ورزش کنه. در واقع جیغیل با این کار به جنگ دشمن سلامتی یعنی تنبلی میره.

ولی جیغیل یه مشکل داره و اون هم اینه که هر روز که از ورزش برمیگرده، پاهاش گرفته هست و کمرش هم درد میکنه. علتش هم اینه که بدون نرمش کردن، یه راست به سراغ ورزش های سنگین میره.

بنابراین جیغیل یاد میگیره که باید ابتدا نرمش های ساده و سبک انجام بده تا بدنش گرم بشه و بعد هم ورزش کنه.

نرمش کردن برای همه خوبه، ولی اگه کسی بخواد یه ورزشکار حرفه ای بشه باید حتما یه ورزش خاص که با فیزیک و توانایی بدنش مناسبه و به اون علاقه داره رو انتخاب کنه.

به عنوان مثال افرادی که قد بلندی دارن میتونن بسکتبال و والیبال رو انتخاب کنن، افرادی که وزن زیادی دارن میتونن به وزنه برداری یا کشتی بپردازن، برخی افراد هم میتونن شنا و ژیمناستیک رو خوب انجام بدن و .... و خلاصه کلی رشته های ورزشی وجود داره که بچه ها میتونن در اون ها فعالیت کنن.

جیغیل به فوتبال علاقه داره و دوست داره در آینده یه فوتبالیست خوب بشه، برای این کار هم از همین الان داره تمرین می کنه و همراه دوستانش در پارک و زمین ورزشی محله شون فوتبال بازی می کنه ....