جهش تولید | یک‌شنبه، ۶ مهر ۱۳۹۹

جهانگیری: مرزهای کشور خط قرمز ماست - نمایش محتوای خبر

 

 

جهانگیری: مرزهای کشور خط قرمز ماست

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، آقای جهانگیری در جمع مردم درح شهرستان سربیشه با بیان اینکه آمریکایی ها با همه قدرت خود به یک موضوع پی بردند، آزمایش کردند و قدرت جمهوری اسلامی ایران را دیدند افزود:  یک پهباد فرستادند که  به علت گوش ندادن به هشدارها، نیروهای مسلح آن را  ساقط  کردند و این موضوع اقتدار ایران را نشان داد که پهباد آمریکایی با تجهیزات ایرانی که آمریکایی ها معتقد بودند شناسایی نخواهد شد، شناسایی شد.

وی با تاکید بر اینکه مرز ایران مرز عزت است گفت: ما به شما مرزنشینان در شرق، غرب، شمال و جنوب می بالیم و امروز به دلیل رشادت و صلابت شما مرزنشینان و به علت اقتدار نیروهای مسلح، منطقه مرزی درح سربیشه در جوار افغانستان که دشمنان می گویند  نا امن است، اما کاملا امن است و  امنیت آن چشم حسودان را کور کرده است.

معاون اول رئیس جمهور  با بیان اینکه هم اکنون در امنیت کامل در جوار مرز ایران و افغانستان با هم نشسته و گفتگو می کنیم گفت: شما مرزداران سرفراز هستید و  طرح های آمریکایی ها را به شکست کشاندید و امروز به ما می گویید که مشکلات بزرگ را حل می کنید.

جهانگیری افزود: مسئولان باید برای رفع مشکلات زیربنایی، چاره اندیشی کنند و هنر ما مدیران این است که گرد و غبار محرومیت را از مناطق کم برخوردار و به ویژه مرزی بزداییم.

ادامه دارد....