جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

جمعه شو - نمایش محتوای صدا

 

 

جمعه شو

 

تهیه کنند گی   جمعه شو  را « مجتبی عربی،تکتم اعتبار ،مهدی امیر آبادی زاده وعلی جعفری جم   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گوینده : احمد حسینی مقدم ،علی جویا وسمیه تربتیان   

نویسنده :منصوره عسکری  

گزارشگر: احمد حسینی مقدم ومسعود خسروی

 

هدف از تولید این برنامه "ایجاد لحظات فرح بخش در پایان روزهای جمعه و جذب مخاطب در ساعات کم شنونده رادیو" است. وجه تمایز این برنامه نسبت به برنامه های دیگر، فضای تعاملی و ارتباط تنگاتنگ آن با مخاطبان رادیو، پرشور بودن و ریتم تند آن است.

برنامه دارای یک گوینده (ترجیحا آقا) است که پرجنب و جوش و پرنشاط بوده و بر اساس متن و بداهه گویی به اجرا می پردازد. وی با مخاطبان تعامل دارد، با مهمانان حاضر در استودیو به گفتگو می پردازد، در صورت وجود مسابقه در برنامه به اجرای آن می پردازد و از عبارات دلنشین و امیدبخش استفاده می کند.

بخشهای مختلف برنامه عبارتند از:

- آرم برنامه: با استفاده از ملودی محلی تلفیقی تولید خواهد شد.

- مخاطبان: مخاطبان جایگاه اصلی را در برنامه دارند. به طوری که در بانک اطلاعاتی باشگاه مخاطبان رادیو خراسان جنوبی ثبت نام کرده و یک کد شناسایی دریافت می کنند. مخاطبان با استفاده از فضای مجازی (پیام رسان ها)، شماره تلفن ها و سامانه پیام کوتاه برای برنامه گزارش افتخاری، عکس، فایل صوتی و ... ارسال می کنند. و حتی می توانند به صورت حضوری نیز در برنامه شرکت کنند. مخاطبان در نظرسنجی ها، مسابقات حضوری، تلفنی یا پیامکی برنامه نیز شرکت می کنند. حتی هر مخاطب می تواند موضوعی برای برنامه طرح کرده و مخاطبان دیگر را در موضوع دخیل کند. لازم به ذکر است استفاده از مخاطب به ذوق و سلیقه تهیه کننده برنامه بستگی دارد.

- تلفن و پیامک: در فواصل برنامه از تلفن ها و پیامک های مخاطبان استفاده می شود.

-موسیقی بی کلام و باکلام: موسیقی در برنامه جایگاه خاصی داشته و در فواصل از موسیقـی هـای بیکـلام و باکلام مناسب استفـاده می شود.

- مهمان: در هر برنامه مهمانانی از هنرمندان به ویژه گروه های موسیقی، نمایش و ... حضور داشته و به گفتگو با مجری و معرفی هنر خود می پردازند. این برنامه فرصت مناسبی برای کشف استعدادهای جوانان و هنرمندان ناشناخته استان است.

مدت زمان برنامه جمعه شو  120دقیقه است و جمعه هرهفته تولید و پخش خواهد شد. شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 21:00 شنونده  این برنامه باشید.

 

سال تولید: 1397