جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

جمعه به جمعه - نمایش محتوای صدا

 

 

جمعه به جمعه

تهیه کنند گی  جمعه به جمعه را « احمد حسینی مقدم   » بر عهده دارند و افراد ذیل نیز در تولید این برنامه او را همراهی می کنند:

گویندگان  : محمدرضا زمانی پور  وسیده ساراموسوی

نویسنده :  فاطمه حسینی فر

گزارشگر: زهرا باخدا  وسیدمهدی ابراهیمی

روز جمعه فرصتی برای جمع شدن دوباره اعضای خانواده و فامیل در کنار یکدیگر است که علاوه بر صله رحم و دیدو بازدید ، به گشت و گذار و تفریح در مناطق دیدنی اطراف شهر سپری می شود . فراهم آوردن عصری پرهیجان و  بانشاط برای مخاطبان رادیو ، موجب شد شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان « جمعه به جمعه » را در دستور کار خود قرار دهد .

محور اصلی این ویژه برنامه 88 دقیقه ای «لزوم انجام صله رحم و دید و بازدید، معرفی جاذبه های گردشگری، احترام به بزرگترها، همدلی و همزبانی، حقوق همسایگان، احترام اجتماعی و ...» است که در فضایی شاد و مفرح ارائه می شود.

در هر برنامه دو مجری در استودیو حضور دارند که به صورت زنده ، به اجرای برنامه می پردازند و تلاش دارند در فضای شاد عصر جمعه، برای آن گروه از مخاطبانی که قصد گردش در دامن طبیعت را دارند و یا در حال بازگشت به منزل هستند، لحظات خوشی را فراهم آورند .

برنامه شامل بخش های متنوعی است که عبارتند از:

- گزارش: گزارشگر مصاحبه با مردمی که در یک عصر جمعه در کنار اعضای خانواده و فامیل در مناطق گردشگری و اماکن عمومی سطح شهر و استان حضور دارند از جمله بخش های جذاب برنامه است.

- ارتباط با هواشناسی و پلیس راه : برای اطلاع رسانی از شرایط جوی و جاده های استان ، ارتباط با کارشناس هواشناسی و مسئولان پلیس راه وجود دارد .

- ارتباط با گزارشگران شهرستان های خراسان جنوبی و استان های دیگر : در این بخش برای اطلاع از جاذبه های گردشگری شهرستان های استان خراسان جنوبی و سایر استانهای کشور ، با گزارشگران ارتباط تلفنی برقرار می شود .

- تلفن ها و پیامک ها : به منظور برقراری ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبین و برقراری تعامل دوسویه ، تلفن ها و پیامک های شنوندگان نیز در برنامه استفاده می شود .

- ترانه و موسیقی : از ترانه ها، تصنیف های متنوع و موسیقی های بیکلام اعم از سنتی ، پاپ و محلی در برنامه استفاده می شود.

 

مدت زمان برنامه جمعه به جمعه  88 دقیقه است و شما مخاطب عزیز می توانید در ساعت 18:15  جمعه هر هفته شنونده  این برنامه از رادیو خراسان جنوبی باشید.

سال تولید: 1397