سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

جمعه به جمعه - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

جمعه به جمعه

Loading the player...
جمعه به جمعه

روز جمعه فرصتی برای جمع شدن دوباره اعضای خانواده و فامیل در کنار یکدیگر است که علاوه بر صله رحم و دیدو بازدید ، به گشت و گذار و تفریح در مناطق دیدنی اطراف شهر سپری می شود . فراهم آوردن عصری پرهیجان و  بانشاط برای مخاطبان رادیو ، موجب شد شبکه استانی صدای خراسان جنوبی تولید و پخش ویژه برنامه ای با عنوان « جمعه به جمعه » را در دستور کار خود قرار دهد .

محور اصلی این ویژه برنامه 75 دقیقه ای «لزوم انجام صله رحم و دید و بازدید، معرفی جاذبه های گردشگری، احترام به بزرگترها، همدلی و همزبانی، حقوق همسایگان، احترام اجتماعی و ...» است که در فضایی شاد و مفرح ارائه می شود.

در هر برنامه دو مجری در استودیو حضور دارند که به صورت زنده ، به اجرای برنامه می پردازند و تلاش دارند در فضای شاد عصر جمعه، برای آن گروه از مخاطبانی که قصد گردش در دامن طبیعت را دارند و یا در حال بازگشت به منزل هستند، لحظات خوشی را فراهم آورند .

برنامه شامل بخش های متنوعی است که عبارتند از:

- گزارش: گزارشگر مصاحبه با مردمی که در یک عصر جمعه در کنار اعضای خانواده و فامیل در مناطق گردشگری و اماکن عمومی سطح شهر و استان حضور دارند از جمله بخش های جذاب برنامه است.

- ارتباط با هواشناسی و پلیس راه : برای اطلاع رسانی از شرایط جوی و جاده های استان ، ارتباط با کارشناس هواشناسی و مسئولان پلیس راه وجود دارد .

- ارتباط با گزارشگران شهرستان های خراسان جنوبی و استان های دیگر : در این بخش برای اطلاع از جاذبه های گردشگری شهرستان های استان خراسان جنوبی و سایر استانهای کشور ، با گزارشگران ارتباط تلفنی برقرار می شود .

- تلفن ها و پیامک ها : به منظور برقراری ارتباط هر چه بیشتر با مخاطبین و برقراری تعامل دوسویه ، تلفن ها و پیامک های شنوندگان نیز در برنامه استفاده می شود .

- ترانه و موسیقی : از ترانه ها، تصنیف های متنوع و موسیقی های بیکلام اعم از سنتی ، پاپ و محلی در برنامه استفاده می شود.

این برنامه در ساعت 18:00 روزهای جمعه، به صورت زنده از شبکه استانی صدای خراسان جنوبی (خاوران) پخش می شود .

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده این برنامه « احمد حسینی مقدم» است و سایر عوامل تولید این برنامه عبارتند از:

گویندگان: الهام خزائلی،  فرنود فولادی

گزارشگر: سیدمهدی ابراهیمی

نویسنده: فاطمه حسینی فر

صدابردار: محمدحسین برهانی ، ام البنین عنایتی ،  مهدی امیرآبادی زاده