جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

جلوگیری از ورود 167 کیلوگرم شیشه با عملیات مشترک پلیسی - نمایش محتوای خبر

 

 

جلوگیری از ورود 167 کیلوگرم شیشه با عملیات مشترک پلیسی

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ، فرمانده انتظامی استان گفت: مأموران انتظامی خراسان جنوبی با رصد اطلاعاتیکشف 167 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیسی و تحقيقات پليسی دريافتند كه اعضای يك باند تهيه و توزيع مواد مخدر قصد انتقال محموله سنگين مواد مخدر را به استان های مركزی كشور دارند که بلافاصله موضوع پیگیری شد و تعقیب و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سردار مجيد شجاع افزود: مأموران انتظامی خراسان جنوبی و سمنان در عملیاتی مشترک خودرو سواری حامل مواد مخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن 167 کیلوگرم شیشه کشف و  يك متهم بازداشت شد.

وی با بيان اينكه مأموران با رصد و انجام كار اطلاعاتی ، اعضای ديگر اين باند را نیز شناسايی كردند ، گفت: به دنبال آن تیم هايی از پليس خراسان جنوبی و استان يزد قاچاقچیان را که با خودروهای تندرو در كوير "طبس- يزد" در حرکت بودند به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

سردار شجاع گفت: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام مأموران خودروهای حامل مواد را با استفاده از قانون به کارگیری سلاح متوقف كردند كه قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود ، تسليم مأموران شدند.

وی افزود: در این عملیات ها 4 قاچاقچی مسلح دستگیر شدند و در بازرسی از خودروهای آنان ، 3 قبضه کلاش ، یک قبضه سيمينوف ، يك قبضه گرينوف و مقاديری مهمات جنگی کشف شد.